STAVMAT- Füzesabonyi SC - Hajdúböszörményi TE - NB III. Fiú Serdülő kézilabda

2018.11.30 12:32

Idén utolsó mérkőzését játszotta a STAVMAT Füzesabonyi SC serdülőcsapata. A Hajdúböszörmény csapatát fogadták a fiatalok. Egész mérkőzésen rengeteg hibával játszott mind a két csapat, de nem volt kérdés, hogy ki zsebeli be a 2 pontot. Már félidőben 8 gólos előnnyel fordultak a hazaiak.
Második félidőre tovább tudták növelni előnyüket, 28-13 végeredménnyel zárult az őszi szezon.

Tamás Tamás:
Rengeteg hibával játszottunk, mindenki érzi már, hogy itt a vége az idei évnek, nem csak a srácok, de még én is. Ettől függetlenül akartak és küzdöttek is a fiaim. Le a kalappal a csapatom előtt, 10 mérkőzésből 9 győzelem 1 vereség. Elváráson felül teljesítettünk, szóval nincs is jobb szó a büszkeségnél! Gratulálok mindenkinek! Köszönjük a Stavmatnak a támogatást, de természetesen a szülőknek is és a szurkolóinknak egyaránt! Jövőre igyekszünk meghálálni ismét minden segítséget.
Kellemes ünnepeket és Boldog új évet kívánunk mindenkinek!