Salgótarján Strandépítők - Juhász'99 Füzesabonyi SC - OSB fiú C csoport Kézilabda

2016.10.08 22:54

Nagyon fegyelmezett és higgadt játék jellemezte a Füzesabonyi SC-t az első játékrészben. Hátul megvolt a kemény és egyben szabályos védekezés, elöl pedig a türelem volt az úr, így szinte minden támadást góllal tudtak a fiúk befejezni. Az első félidőbe már 8 gólos füzesabonyi vezetést mutatott az eredményjelző: 8-14. A második félidőben pályára léptek a most felkerülő játékosok is: Kriston Bálint (Jobbszélső) és Herbai Dávid (Kapus), akik nem ijedtek meg az új kihívástól és hozzá is tudtak tenni a mérkőzéshez.
Végeredmény: Salgótarján Strandépítők-Juhász'99 Füzesabonyi SC  (14:28)

Tamás Tamás (Vezetőedző)

Az igazat megvallva féltem ettől a mérkőzéstől, tavalyra visszatekintve nagy csatákat vívtunk a Salgótarján ellen, de a sok kemény munka most beigazolódott a fiúknál. Fegyelmezettek voltak az egész mérkőzés alatt, amit kértem tőlük azt meg is csinálták, nem is akárhogy! Voltak extra teljesítmények aminek külön örülök. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar eljön az a nap, hogy olyan meccset játszunk, hogy alig kell irányítanom a csapatot, ugyanis minden helyzetben tudták, hogy mi a jó megoldás és meg is csinálták. Mindenkinek kívánom, hogy egyszer érezze át ezt az érzést! Viszont órási rangadó áll előttünk, megyünk az Ózd vendégségébe, ott fog eldőlni, hogy kié is lesz a tabella legfelsőbb foka!