Női kézilabda: az FSC legyőzte a debreceni csikócsapatot

2020.10.11 12:49

A Debrecen  U22-es csapatát fogadta az FSC női kézilabdacsapata szombaton a sportcsarnokban. A helyosztó mérkőzésen a DVSC csikócsapata kezdett jobban. A meccs elején megszerezték a vezetést amit az első 10 percig sikerült megtartaniuk. A félidő második része már a taktikusan játszó hazaiaké volt.  A 10. percben átvették a vezetést, majd lépésről lépésre növelték a megszerzett előnyüket. A félidő lefújásakor 20-15 állásnál vonultak az öltözőbe a csapatok.

A második játékrész is hasonló képet mutatott. A félidő közepén már 10 gólos volt a különbség a hazaiak javára. Utána jött egy hullámvölgy, kezdték a FSC játékosok könnyen venni a meccsett. A 22. percben Tamás Tamás edző kénytelen volt időt kérni.A fejmosás megtette a hatását. A hajrára összekapták magukat a lányok és 39-35 -ös hazai győzelemmel ért véget a találkozó.