KÉZILABDA | A négy idegenlégióst felsorakoztató Kisvárda ellen nem sok esélye vélt az FSC-nek. (Forrás: www.heol.hu)
A női NB I/B Keleti csoportja 17. fordulójában:

Füzesabonyi SC–Kisvárdai KC 21:36 (9:17)
Füzesabony, 135 néző. V.: Budai-Bock, Simon.
FSC: Moldrich – Szabó R. 2, Tamasi 3 (2), Erdélyi 2, Benedek 2, Prykhodko 7 (3), Kovács V. Cs.: Török (kapus), Őri A., Asztalos 2, Kállai 1, Benke, Túróczy, Kőszegi, Rozgonyi 2, Sarkadi. Játékos-edző: Erdélyi Annamária.
Az eredmény alakulása. 6. perc: 4:3, 12. p.: 6:7, 18. p.: 7:10, 24. p.: 8:14, 36. p.: 11:20, 42. p.: 13:23, 48. p.: 15:29, 54. p.: 18:33.
Kiállítások: 14, ill. 14 perc.
Hétméteresek: 8/5, ill. 4/4.

Amíg erővel bírták a füzesabonyiak, tartották a lépést a vendégekkel, akik folyamatosan növelték előnyüket. Először a 39. percben, 12:22-es állásnál mutatott tízgólos különbséget az eredményjelző.

Erdélyi Annamária: – Negyedóráig bírtuk az iramot a csoport legjobb csapatával. Hamar kiderült, hogy a négy idegenlégióst felsorakoztató Kisvárda ellen nem sok esélyünk lesz, így arra törekedtem, hogy mindenkinek játéklehetőséget biztosítsak. Előretekintünk, és a következő meccsekre koncentrálunk.

A fehér mezes abonyiak csak futottak az eredmény után Fotó: Lénárt MártonA fehér mezes abonyiak csak futottak az eredmény után Fotó: Lénárt Márton

Juniorok: 23:27 (7:15). Ld.: Gönczi 7, Dohány 4.
Következik: Göd–Füzesabony, március 6., vasárnap, 17.00.