Mizse KC – Juhász’99-füzesabony SC (8:15) 25:33

Kezdő: POPCAK M. – FUNAK V. 5 – HEVÉR T: 5 – TAMÁS T. 4 –MAGUSKA M. 10(4)– TAMÁS Á. 5 – NAGY Á. 3

Cserék: Csapó P. – Horpáczi F.

Edző Drizner Péter

Hétméteres: 3/2, ill. 6/5
Kétperc: 20’, ill. 6’

5’ (2:1) 10’ (4:3) 15’ (4:5) 20’ (4:8) 25’ (5:11) 35’ (12:17)  40’ (14:20)   45’ (18:23)  50’ (20:24) 55’ (22:27)

Furcsán rövid lett a kispad a Füzesabonyiaknál, 11 játékossal álltak ki a Mizse KC ellen. A védekezés és a kapusteljesítmény fergeteges volt az első félidőben, és lassan a támadás is kialakult, így a 14. percben átvette a vezetést az FSC. Jól szervezett támadásokkal bombázták a hazai csapatot, amit hibátlanul értékesítettek, és a védekezés pedig szinte áthatolhatatlan volt számukra.
A második félidőben a Mizse taktikát váltott, emberfogással és előretolt védekezéssel próbálkozott megállítani a Füzesabonyt, a 27. perctől már az egészpályás letámadást is bevetették, hogy megpróbálják megfordítani a mérkőzést, de most valóban kitartott mindvégig az Abony.

Drizner Péter: "Tökéletes csapatmunkával, életben maradtunk."

Junior: (20:5) 31:18