Juhász '99 Füzesabonyi SC – MOL PICK Szeged (13:16) 25:30

Füzesabony, 70 fő vezette: Sándor György, Szabó Balázs

Kezdő: POPCAK M., Funak V. 5, Maguska M. 5, Hevér T.3., Tamás T. 2, Tamás Á. 2., Nagy Á. 3.

Cserék: Gulyás L. (kapus), Kovács B. 4, Horváth L., Csapó P., Horpáczi F. 1

Edző: Drizner Péter

Hetesek: 0/0, ill. 3/3.
Kiállítás: 6, ill. 9 perc.

Eredmények: 5’(2:4) 10’(3:8) 15’(7:11) 20’(11:13) 25’(13:15) 35’(15:17) 40’(15:19) 45’(18:22) 50’(21:24) 55’(22:28)

A múlt heti feszültség még ott égett a hazaiak játékában, persze más ellenfél, más játék. A Szeged lassú megfontolt játékkal próbálta visszafogni a játékot, ezt a ritmust átvette a Füzesabony is, pedig a gyors lerohanás valószínűleg hatékonyabb lett volna a jól védekező vendégek ellen. Aztán felvette a hazai csapat a kesztyűt és szorosan tartották az eredményt az első félidő végén és a második félidő elején. A legszorosabb a 2 gólos különbség volt, amit aztán szép lassan kiengedtek a kezükből.

Drizner Péter: Az első tíz perc „dzsembori” jellegű mutatványára ráment a mérkőzés.

Junior: (8:20) 17:30