Juhász '99 Füzesabonyi SC - Kézilabda Gyermekbajnokság FU14

2017.04.12 11:15
Az U14-es gyermekbajnokság következő fordulóját Egerben rendezték meg.Csapatunk 20 mérkőzésből 12 győzelemmel 1 döntetlennel és 7 vereséggel a kilenc csapatos  Sterbinszky Amália régió 3.helyén áll.

Gyöngy Márió:
Első mérkőzést Eger csapata ellen játszottuk.Az első 10 percig fej fej mellett haladt a két csapat , utánna viszont sok hiba volt a játékunkban  és az ellenfél vezetett 5 góllal a mérkőzés vége előtt 15 perccel(13:18).Fiúk nagyot küzdve egy pillanatra sem adták fel és meg fordították a mérkőzést(20:18).Védekezésben ezután ismét voltak hibák így az Eger csapata egyenlített.Végén volt esélyünk a győzelem megszerzésére de sajnos nem tudtok ki használni lehetőséget.
Második mérkőzést Hatvan csapatával játszottuk.Már első félidőben magabiztosan vezettünk(16:5).Sok szép megoldást láttam a gyerekektől és végül 33:10-re győztünk.
 Fiúk minden dicséretet meg érdemelnek mert az első mérkőzésen amikor az ellenfél vezetett 5 góllal sem adták fel és fontos pontot szereztek illetve a második mérkőzésen és végig jól játszottak.
 Köszönjük a támogatást a Juhász 99 Kft.-nek és a Füzesabony Város Önkormányzatának.

Juhász 99 Fsc - Eger SBS Eszterházy 24:24
Juhász 99 Fsc- Hatvan 33:10