Juhász '99 Füzesabonyi SC - Kézilabda Gyermekbajnokság FU14

2017.03.26 21:40
Az U14-es fiú kézilabsa csapatunk vasárnap Egerben vett részt Sterbinszky Amália régió következő fordulóján. Csapatunk 18 mérkőzésből  11 győzelemmel és 7 vereséggel a 9 csapatos bajnokságban a 3. helyen áll.

Gyöngy Márió:
Első mérkőzésen Hatvan csapatával játszottunk.Mérkőzés elején kicsit több volt a hiba.(10 perc : 9:5)
Utánna viszont játékunk fel gyorsult és védekezésben sok labdát szereztünk.Félidőben már magabiztosan vezettünk.(15:5)
Második félidőben a fiúk tovább folytatták jó játékot és végül 33:11-re győztünk.
Második mérkőzésen Balassagyarmat első számú csapatával mérkőztünk.Ez a csapat és a Gyöngyös ki emelkedik ebből csoportból.Fiúkkal ezen a meccsen is teljesen elégedett voltam.Első félidőben tartani tudtok a lépést az ellenféllel.(15:12).Második félidőben viszont már ki jött a két csapat közt a különbség.Fiúk minden dicséretet meg érdemelnek mert egész nap jól játszottak és küzdöttek.

Juhász 99 Füzesabonyi SC - Hatvani KSZSE 33:11 (15:5)
Juhász 99 Füzesabonyi SC - Balassagyarmat 22:35 (12:15)