Juhász '99 Füzesabonyi SC - Kézilabda Gyermekbajnokság FU14

2017.03.17 11:37
Az FU14-es csapatunk a Sterbinszky Amália régióban szerepel. 16 forduló elteltével a fiúk 10 győzelemmel és 6 vereséggel a 9 csapatos bajnokságban  3. helyen állnak.

Gyöngy Márió :

Első meccsen a Túrkeve csapata ellen játszottunk.Fiúk nagyon szerettek volna győzni mert a legutóbbi egymás elleni mérkőzésen sok betegünk volt és vereséget szenvedtünk.Mérkőzés eleje nem sikerült jól 4:1-re  vezetett az ellenfél de utánna jó védekezés és kapusteljesitmény mellett remek támadó játék jellemezte csapatunk játékát.Félidőben már mi vezettünk 4 góllal (17:13).Második félidőben folytatta a jó játékot csapatunk és végül 10 gólos győzelmet szereztünk (30:20).

Második mérkőzésen tabellán első helyét elfoglaló Gyöngyössel játszottunk.Ez csapat jóval jobb játék erőt képvisel mint mi.Ennek ellenére a fiúk ezen a mérkőzésen is csináltak szép dolgokat és végig nagyot küzdöttek.

Juhász 99 Füzesabony SC - Túrkeve 30:20 ( 17:13)
Juhász 99 Füzesabony SC - Gyöngyös 25:41 (11:20)