Juhász '99 Füzesabonyi SC - Bőcs KSC OSB Fiú C csoport

2016.09.30 08:15

Nehezen indult a találkozó a hazai csapat számára. Az első öt percben 3 gólos előnyre tett szert a vendég csapat. Ez azonban nem törte meg a hazaiakat és hamar vissza tudtak szállni a mérkőzésbe. Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, a félidei végeredmény is ezt igazolja, 10-9-es bőcsi vezetést mutatott az eredményjelző. Rövid szünet után gyorsan fordított a hazai csapat, hat gólos előnyre tett szert, ami már elegendő volt a mérkőzés megnyeréséhez. Végeredmény: Füzesabonyi SC-Bőcs KSC: 26-22 (9-10)

Tamás Tamás (Vezetőedző)

Az első félidő sajnos nem úgy indult, ahogy terveztük, de a fiúk ettől függetlenül végig hajtottak. Kapkodás jellemezte a játékunkat az első játékrészben, aminek meg is lett az eredménye. Második félidőre megnyugodtak a srácok és higgadt, tiszta fejjel küzdöttek. Ennek köszönhetjük, hogy sikerült megnyerni ezt a találkozót, de rengeteg munka vár még ránk.