Hazai pontvesztés az Ózd ellen

2019.10.20 19:46

Az NBII. Észak-keleti bajnokságának 5. fordulójában az ózdi Lóci DSE-et fogadta a női kézilabdacsapat  vasárnap délután a sportcsarnokban. A papírforma szerint az FSC volt az esélyesebb mivel az ózdiak a tabella végén tanyáztak eddig. Gólszegényen indult a találkozó a 8. percben is 2-2 volt az állás. Fej-fej mellett lőtték a gólokat a csapatok a félidő közepéig felváltva vezettek illetve egyenlítették ki az állást. Ebben nem kis szerepük volt a kapusoknak is akik mindkét oldalon számos lövést hárítottak. A félidő hajrájára elfáradtak a vendék és  10 -8 -as állásnál vonultak az öltözőbe a játékosok.

A második játékrészben gyorsan ledolgozták hátrányukat a vendégek a 2. percben már 10-10-et mutatott az eredményjelző. Kiegyenlített küzdelem jellemezte a félidőt. A 21. percben sikerült átvenni a vendégeknek átvenniük a vezetést 18-19. Az véghajrában az okosabban játszó vendégek meg tudták tartani az előnyüket és 20-22-es eredménnyel ért véget a találkozó.