Füzesabonyi Sport Club - Nyíregyházi SN KFT - NB III. Leány Serdülő

2019.03.04 15:15

A hèt első fordulójában kedden, a listavezető Nyíregyháza csapatát fogadtuk. Tudtuk, hogy nagyon nehéz meccsnek nézünk elébe, hisz ellenfelünk a bajnokságban egyetlen egy pontot sem hullajtot még el, ettől függetlenül nem ijedtünk meg tőlük! Tudni kell, hogy fizikálisan erősebbek, nagyobbak, illetve korban idősebbek voltak a nyíregyházi lányok, még mindig mi vagyunk a legfiatalabbak, mégis parádés támadójátékkal rukkoltak elő a lányaim! Sajnos a védekezés szintén nem működött jól rendre meg tudtak verni minket 1-1-ben, de ismételve magam a fizikális fölény sokat számít! 29-38lett a mérkőzés végeredménye(félidő 11-20) de ahogy az eredmény is mutatja egy félideig partnerei voltunk ellenfelünknek, hiába a vereség, nem szomorkodhattak lányok emiatt a meccs miatt! A csütörtöki fordulóban szintén nem mi voltunk az eselyések a Debrecen III. csapata ellen, itt már kicsit jobb védekezéssel, és az irányító-beálló jól működő kapcsolatával szépen tartották magukat a lányaim, 3gólra  fel is jöttünk a félidőben, sajnos a második félidőben el is fáradtunk íg szintén vereség lett a vége, ami miatt én sajnálom, hogy az eredmény nem tükrözi hűen a két csapat játékát, 19-28-ra kikaptunk, de nem volt ilyen mértékű különbség a két csapat között! Végre túl vagyunk a heti 2 meccses perióduson, tudunk normàlisan edzeni, így bizakodom a későbbi sikeres szereplésben! Nem bánkódunk, dolgozunk tovább, fiatalabbak vagyunk a többi csapatnál és amilyen szorgosan dolgoznak a lányok biztosan sok sikeres meccsünk lesz még!