Juhász '99 Füzesabonyi SC – Fehérgyarmat VSE NB II. férfi kézilabda

2016.09.26 10:34

Füzesabonyi SC – Fehérgyarmat VSE (9:11) 20:19

Füzesabony, 200 néző, vezette: Kékesi Krisztina, Paczári Ágnes

Kezdő: OLEJAR D.(kapus), Répási N. 4, Nagy P., MÜLLER N. 6(4), HEVÉR T. 2, Kobylán

M. 3, Wilga R. 3

Csere: KOCSIS CS., Mozer E., Rékasi R. 1, Csapó P. 1

Edző: Janó Pál

Hétméteres: 4/4, ill. 0/0

Két perc: 9p, ill. 14p

Eredmények: 5’(2:1) 10’(4:3) 15’(5:5) 20’(7:5) 25’(7:8) 35’(12:14) 40’(14:16) 45’(16:16)

50’(17:17) 55’(19:18)

A játékvezetők balesete miatti késés, kissé felpaprikázta a hangulatot a mérkőzés előtt. A

hazai csapat gyenge támadással ugyan, de eredményes védekezéssel kezdett. A Fehérgyarmat,

az időkérés után már jobban összpontosított és a 24. percben átvette a vezetést. A hiba

leginkább a pontatlan lövésekben volt a Füzesabonynál.

A szünetben mindkét csapat felvette a kesztyűt, és a véghajrában csak az utolsó pillanatok

eseményei döntötték el az eredményt.

Janó Pál: Nagyon nehéz meccs volt, a fejemben ott volt egy összeállt csapat, akik jól

játszottak. Remélem, a kihagyott ziccerekről nem arra következtetnek, hogy nem tudunk lőni,