Füzesabonyi SC - Boldog SE - Labdarúgás Megye I.o.

2017.10.03 18:48

Az FSC nyári mumusa a Boldog csapata vendégeskedett újra szombat délután a sportpályán. Augusztusban 9 gólt vágtak ugyanitt a volt NB/III-as játékosokkal felturbózott boldogiak az Abonynak a Magyar Kupában. Most a tisztes helytállást tűzték ki a hazaiak, hiszen a papírforma szerint a vendégek sokkal erősebb kerettel léptek a gyepre és a 8. percben Székesi góljával meg is szerezték a vezetést.

A gyors vezetés okozta meglepetést azonban nem tudták további találatokra váltani, így az első félidő lefújásakor 0-1- es állással vonultak az öltözőbe a csapatok. A második játékrész elején gyors kontrával egyenlített Gallik (1-1), de tovább folytatódtak a vendég rohamok.

A hazai védelem állta a sarat, már úgy tűnt sikerül kihúzni döntetlennel. Aztán jött a 80. perc , amikor Less megszerezte a vendégek újabb gólját. (2-1). Ez is maradt a végeredmény, és megint a Boldog örülhetett a vége sípszókor.

Forrás: FUZESHIREK.HU