Füzesabony SC- Bélkő SE Bélapátfalva - HEVES Megyei I.o Labdarúgás

2019.05.09 12:28

Rég látott füzesabonyi fölényt láthattak a Füzesabony SC- Bélkő SE Bélapátfalva mérkőzésre kilátogató nézők.

Fontos ,,6 pontos” mérkőzés volt, amit tudtak a fiúk is, hiszen villámrajtot véve már a 9. percben Fügedi Tamás góljával megszereztük a vezetést (1-0). A következő abonyi gólra három percet kellett várni, amikor a 12. percben Nagy Bence passzolta vendégek kapujába (2-0).

A vezetés láthatóan megnyugtatta a füzesabonyi csapatot, ami látszott a mutatott játékon, hiszen sorra dolgozták ki a nagyobbnál nagyobb gólhelyzeteket, aminek eredménye lett, hogy a 26. percben Koós Krisztián szerzett újabb abonyi gólt (3-0).

A 36. percben Pataki Viktor végezhetett el szabadrúgást 22 méterről , amit tökéletesen tekert a bal felső sarokba. (4-0)

Az első félidő végén még Orlóczki Krisztián szerzett gólt ezzel kialakítva a félidei eredményt. (5-0)

A második félidőt ott folytatták a fiúk, ahol az elsőt abbahagyták, hiszen a 48. percben egy szöglet utáni kavarodást kiszanálva Eötvös Miklós volt eredményes. (6-0)

A félidőben csereként beálló Takács Balázs sem tétlenkedett sokáig a pályán, egy szép akció révén az 53. percben passzolta Fügedi labdáját a bélapátfalvi kapuba. (7-0)

Kisebb gólcsendet követően a 72. percig kellett várni az újabb füzesabonyi gólig, amikor is Pataki Viktor volt újból eredményes. (8-0)

A hátralévő negyed órában látszódott a koncentráció hiánya már a fiúkon, ami a fölényes vezetésnek is betudható volt, ezt használta ki a vendég csapat a 90. percben egy szöglet utáni fejessel Veres Gábor volt eredményes. (8-1)

Végeredmény: Füzesabony SC – Bélkő SE- Bélapátfalva 8:1 (5-0)

gólsz.: Fügedi T; Nagy B.; Koós K.; Pataki V. (2);  Orlóczki K.; Eötvös M.; Takács B. illetve Veres G.

Bocsi Zoltán: Nyertünk. Sokkal. Nagyszerű csapatmunka.

Bársony Dániel: Átgázolt rajtunk a füzesabonyi gyors.

Következő mérkőzés: Besenyőtelek SC – Füzesabony   2019.05.11  17:00

FORRÁS: FUZESHIREK.HU