FELSŐTÁRKÁNY SC - FÜZESABONY SC - HEVES U17 Labdarúgás

2018.10.29 15:42

Felsőtárkány SC. – Füzesabony SC. - 3:5

Gyönyörű környezetben, s kissé borongós időben kezdődött el a mérkőzés. A mérkőzés tétje az volt, hogy aki megnyeri a rangadót, az, az utolsó forduló
eredményétől függetlenül a dobogón töltheti a téli szünetet!
Győzelem reményében mentünk Felsőtárkányba, szerettük volna folytatni a győzelmi sorozatunkat, s szerettünk volna a dobogón végezni! A mérkőzést is
úgy kezdtük, hogy mindenkivel tudatni akartuk, hogy itt csak mi nyerhetünk! A Tárkány egy váratlan gólt szerzett, egy kapufáról visszapattanó labdát rúgták a
hálóba!

Kis idő múlva Fazekas Martin cselsorozata után ismét 2 gólos előnyünk volt! A félidő közvetlen közelében, egy rutintalanul elvégzett szöglet után 3:2-es
vezetéssel mentünk szünetre. Sajnos a második félidő elejére is hatással volt ez a gól, s törvényszerűen jött az egyenlítés 3:3!
De ismét következett Fazekas Martin és egy ritkán látható cselsorozat után ismét csapatunkat jutatta vezetéshez. Egy szabálytalanság után a hazaiak játékosát
kiállította a játékvezető! Nem sokkal utána Pusoma Sanyi végleg eldöntötte a mérkőzést egy távoli lövéssel!!
A hátralévő időben már csak az eredmény megtartása volt a cél, bár egy-két formás kontrából még gólt is szerezhettünk volna.
Összességében mindenki átlagon felüli teljesítmény nyújtott, igazi csapatként működtünk! Bár sok még a javítani valónk, amit meg is teszünk az edzések
folyamán már a héten.
Tehát úgy néz ki, hogy a FSC. U-17 csapata a téli szünetet mindenképpen a dobogón töltheti, s hogy melyik fokán az a következő fordulóban az Egerszalók