Borsodnádasd - Füzesabonyi Sport Club - HEVES U17 Labdarúgás

2019.04.01 13:31

Gólzáporos FSC u-17 -s győzelem ,Borsodnádasdon !!!!!!

Borsodnádasd -FSC U-17 -s mérkőzésen 1-17

A tavaszi nyitány elmaradt ,hisz a Bodon Pétervására feladta a mérkőzést, s 3-0 -s gólkülönbséggel ,a mi csapatunk kapta a 3 bajnoki pontot!!  Tehát,a fiúk el voltak keseredve ,hisz elég hosszú felkészülés után, már alig várták a bajnoki meccset!! De,elérkezett a várva várt pillanat!! A fiúk, a kezdeti lámpalázat ledobva ,egy pillanatnyi kétséget nem adtak az ellenfélnek, a felől ,hogy ezen a meccsen ki a jobb, és felkészültebb csapat!!! Az első félidő végére, már 7-0 ás előnnyel mentünk a szünetre!! A félidőben tudatosítottam a fiúkkal ,hogy a meccsnek  még nincs vége!! A 2. félidőnek a célkitűzése az volt ,hogy 14 gólt kellett elérnie a csapatnak ,mert ha nem, akkor meccs után jönnek  a büntető futások!!Ezért is fordulhatott elő ,hogy a végére már a megsemmisítő 1-17 -s lett  a végeredmény   !! A 2 . félidő ,már igazi fesztivál volt ,s a szép létszámban elkísérő hozzátartozók ,igazán ki lettek szolgálva,mert a srácok szebbnél szebb akciókkal, s persze gólokkal szórakoztatták őket!!  Nagyon szép Tavaszi idény kezdet volt,de a neheze most jön!! Egy igazi vérbeli rangadó következik ,hisz a 4 ponttal 1 helyen lévő Bélapátfalvát fogadjuk, ideiglenes hazai otthonunkban ,Makláron!!! A cél ,az hogy a 2. helyen álló együttesem ,1 pontra szeretné olvasztani a Bélapát előnyét,s nyílttá szeretné tenni a bajnokságot!!! A felkészülést, a nagy rangadóra,már a mérkőzés végén ,Nádasdon elkezdtük !!!!!