Sorsolás

1. forduló
2017. november 05. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Salgótarján TTSE II. Andornaktálya II. 7 - 3
Pétervására Egri SRSK 4,5 - 5,5
Pásztói SE Egri Vasas SE 8 - 2
Mezőkövesd II FSC 1 - 9
Energia II. Hatvani SK 5,5 - 4,5
Maklári SE BM Heves SE 0,5 - 9,5
2. forduló
2017. november 05. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Andornaktálya II. BM Heves SE 3 - 7
Hatvani SK Maklári SE 8,5 - 1,5
FSC Energia II. 7,5 - 2,5
Egri Vasas SE Mezőkövesd II 5,5 - 4,5
Egri SRSK Pásztói SE 5 - 5
Salgótarján TTSE II. Pétervására 7,5 - 2,5
3. forduló
2017. december 10. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Pétervására Andornaktálya II. 3,5 - 6,5
Pásztói SE Salgótarján TTSE II. 7,5 - 2,5
Mezőkövesd II Egri SRSK 2,5 - 7,5
Energia II. Egri Vasas SE 4 - 6
Maklári SE FSC 0 - 10
BM Heves SE Hatvani SK 5,5 - 4,5
4. forduló
2017. december 10. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Andornaktálya II. Hatvani SK 5,5 - 4,5
FSC BM Heves SE 8,5 - 1,5
Egri Vasas SE Maklári SE 8,5 - 1,5
Egri SRSK Energia II. 6 - 4
Salgótarján TTSE II. Mezőkövesd II 6 - 4
Pétervására Pásztói SE 3 - 7
5. forduló
2017. február 11. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Pásztói SE Andornaktálya II. 8 - 2
Mezőkövesd II Pétervására 0,5 - 9,5
Energia II. Salgótarján TTSE II. 4 - 6
Maklári SE Egri SRSK 0,5 - 9,5
BM Heves SE Egri Vasas SE 5,5 - 4,5
Hatvani SK FSC 2,5 - 7,5
6. forduló
2017. február 11. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Andornaktálya II. FSC 4,5 - 5,5
Egri Vasas SE Hatvani SK 6 - 4
Egri SRSK BM Heves SE 5 - 5
Salgótarján TTSE II. Maklári SE 9,5 - 0,5
Pétervására Energia II. 5 - 5
Pásztói SE Mezőkövesd II 8 - 2
7. forduló
2018. március 18. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Mezőkövesd II Andornaktálya II.   -  
Energia II. Pásztói SE 5 - 5
Maklári SE Pétervására 1.5 - 8.5
BM Heves SE Salgótarján TTSE II. 7.5 - 2.5
Hatvani SK Egri SRSK 5.5 - 4.5
FSC Egri Vasas SE 8.5 - 1.5
8. forduló
2018. március 18. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Andornaktálya II. Egri Vasas SE 5 - 5
Egri SRSK FSC 2 - 8
Salgótarján TTSE II. Hatvani SK 5 - 5
Pétervására BM Heves SE 4.5 - 5.5
Pásztói SE Maklári SE 9.5 - 0.5
Mezőkövesd II Energia II. 0 - 6    
9. forduló
2018. április 08. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Energia II. Andornaktálya II. 7,5 - 2,5
Maklári SE Mezőkövesd II 4,5 - 5,5
BM Heves SE Pásztói SE 4,5 - 5,5
Hatvani SK Pétervására 3,5 - 6,5
FSC Salgótarján TTSE II. 7,5 - 2,5
Egri Vasas SE Egri SRSK 3,5 - 6,5
10. forduló
2018. április 08. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Andornaktálya II. Egri SRSK 2 - 8
Salgótarján TTSE II. Egri Vasas SE 4,5 - 5,5
Pétervására FSC 5 - 5
Pásztói SE Hatvani SK 5,5 - 4,5
Mezőkövesd II BM Heves SE 1 - 9
Energia II. Maklári SE 6 - 4
11. forduló
2018. április 29. 10:00 - Vendéglátóipari Szakközép (3300 Eger, Pozsonyi utca 4-6)
Maklári SE Andornaktálya II. 4 - 6
BM Heves SE Energia II. 7 - 3
Hatvani SK Mezőkövesd II 4,5 - 5,5
FSC Pásztói SE 8,5 - 1,5
Egri Vasas SE Pétervására 4,5 - 5,5
Egri SRSK Salgótarján TTSE II. 5 - 5