Gyermekbajnokság FU14 II. osztály

Sterbinszky Amália régió 
 
 
2016. szeptember 17. szombat
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
10:00 Gyöngyösi KK Pásztói KC 41 - 12
10:50 Eger SBS Eszterházy Szolnoki KCSE 15 - 15
11:40 Palóc Pumák II. Gyöngyösi KK 12 - 27
12:30 Szolnoki KCSE Pásztói KC 24 - 12
13:20 Hatvani KSZSE Palóc Pumák II. 0 - 10
14:10 Juhász `99 Füzesabonyi SC Petőfi DSE Túrkeve 24 - 10
15:00 Palóc Pumák I. Hatvani KSZSE 28 - 11
15:50 Petőfi DSE Túrkeve Eger SBS Eszterházy 13 - 17
16:40 Palóc Pumák I. Juhász `99 Füzesabonyi SC 27 - 15
2016. október 2. vasárnap
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
9:00 Eger SBS Eszterházy Hatvani KSZSE 30 - 11
10:00 Gyöngyösi KK Palóc Pumák I. 17 - 21
11:00 Pásztói KC Hatvani KSZSE 36 - 17
12:00 Eger SBS Eszterházy Palóc Pumák I. 13 - 19
13:00 Petőfi DSE Túrkeve Gyöngyösi KK 10 - 30
14:00 Szolnoki KCSE Palóc Pumák II. 16 - 12
15:00 Pásztói KC Juhász `99 Füzesabonyi SC 22 - 28
16:00 Petőfi DSE Túrkeve Palóc Pumák II. 15 - 15
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Szolnoki KCSE 22 - 18
2016. október 16. vasárnap
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
9:00 Palóc Pumák II. Palóc Pumák I. 12 - 29
10:00 Pásztói KC Palóc Pumák I. 13 - 37
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
10:00 Gyöngyösi KK Eger SBS Eszterházy 22 - 14
Túrkeve , Sportcsarnok
10:00 Szolnoki KCSE Petőfi DSE Túrkeve 11 - 13
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
11:00 Palóc Pumák II. Pásztói KC 23 - 20
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
11:00 Eger SBS Eszterházy Juhász `99 Füzesabonyi SC 17 - 26
Túrkeve , Sportcsarnok
11:00 Hatvani KSZSE Szolnoki KCSE 10 - 20
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
12:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Gyöngyösi KK 20 - 30
Túrkeve , Sportcsarnok
12:00 Hatvani KSZSE Petőfi DSE Túrkeve 12 - 17
2016. november 12. szombat
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
10:00 Gyöngyösi KK Szolnoki KCSE 22 - 11
10:50 Palóc Pumák II. Petőfi DSE Túrkeve 21 - 20
11:40 Eger SBS Eszterházy Szolnoki KCSE 19 - 16
12:30 Palóc Pumák II. Juhász `99 Füzesabonyi SC 22 - 29
13:20 Pásztói KC Petőfi DSE Túrkeve 0 - 10
14:10 Palóc Pumák I. Eger SBS Eszterházy 30 - 16
15:00 Hatvani KSZSE Gyöngyösi KK 13 - 35
15:50 Juhász `99 Füzesabonyi SC Pásztói KC 37 - 17
16:40 Hatvani KSZSE Palóc Pumák I. 9 - 32
2016. november 26. szombat
Hatvan, Kodály Z. Ált.Isk.
10:00 Hatvani KSZSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 15 - 18
11:00 Pásztói KC Gyöngyösi KK 9 - 39
12:00 Petőfi DSE Túrkeve Juhász `99 Füzesabonyi SC 28 - 19
13:00 Eger SBS Eszterházy Pásztói KC 25 - 15
14:00 Gyöngyösi KK Palóc Pumák II. 27 - 11
15:00 Palóc Pumák I. Petőfi DSE Túrkeve 35 - 17
16:00 Szolnoki KCSE Eger SBS Eszterházy 16 - 22
17:00 Palóc Pumák II. Hatvani KSZSE 21 - 16
18:00 Palóc Pumák I. Szolnoki KCSE 24 - 19
2017. január 28. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Eger SBS Eszterházy 10 - 0
Tiszaföldvár, Papp Bertalan Ált.Isk. spcs.
10:00 Petőfi DSE Túrkeve Szolnoki KCSE 8 - 25
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
11:00 Eger SBS Eszterházy Gyöngyösi KK 11 - 26
Tiszaföldvár, Papp Bertalan Ált.Isk. spcs.
11:00 Petőfi DSE Túrkeve Hatvani KSZSE 10 - 0
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
12:00 Gyöngyösi KK Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 23
Tiszaföldvár, Papp Bertalan Ált.Isk. spcs.
12:00 Szolnoki KCSE Hatvani KSZSE 10 - 0
2017. január 29. vasárnap
Pásztó, Általános Iskola*
10:00 Palóc Pumák I. Pásztói KC 36 - 9
11:00 Palóc Pumák I. Palóc Pumák II. 37 - 14
12:00 Pásztói KC Palóc Pumák II. 30 - 31
2017. február 12. vasárnap
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Eger SBS Eszterházy Palóc Pumák II. 18 - 16
11:00 Petõfi DSE Túrkeve Pásztói KC 20 - 17
12:00 Pásztói KC Eger SBS Eszterházy 20 - 36
13:00 Hatvani KSZSE Petõfi DSE Túrkeve 13 - 19
14:00 Szolnoki KCSE Gyöngyösi KK 17 - 32
15:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Palóc Pumák I. 21 - 36
16:00 Szolnoki KCSE Palóc Pumák I. 17 - 27
17:00 Gyöngyösi KK Hatvani KSZSE 42 - 8
18:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Palóc Pumák II. 26 - 19
2017. március 12. vasárnap
Pásztó, Általános Iskola*
10:00 Eger SBS Eszterházy  Pásztói KC 26 - 31
11:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC  Petõfi DSE Túrkeve 30 - 20
12:00 Hatvani KSZSE  Palóc Pumák II. 14 - 20
13:00 Petõfi DSE Túrkeve  Eger SBS Eszterházy 21 - 33
14:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC  Gyöngyösi KK 25 - 41
15:00 Palóc Pumák I.  Hatvani KSZSE 40 - 10
16:00 Palóc Pumák II.  Szolnoki KCSE 12 - 18
17:00 Gyöngyösi KK  Palóc Pumák I. 29 - 22
18:00 Szolnoki KCSE  Pásztói KC 28 - 12
2017. március 26. vasárnap
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
9:00 Palóc Pumák II. Gyöngyösi KK 15 - 33
9:50 Hatvani KSZSE Eger SBS Eszterházy 14 - 21
10:40 Szolnoki KCSE Palóc Pumák II. 29 - 12
11:30 Juhász `99 Füzesabonyi SC Hatvani KSZSE 33 - 11
12:30 Gyöngyösi KK Pásztói KC 40 - 17
13:30 Palóc Pumák I. Szolnoki KCSE 28 - 14
14:30 Pásztói KC Petőfi DSE Túrkeve 19 - 34
15:30 Palóc Pumák I. Juhász `99 Füzesabonyi SC 35 - 22
16:30 Eger SBS Eszterházy Petőfi DSE Túrkeve 23 - 18
2017. április 9. vasárnap
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
9:00 Eger SBS Eszterházy Juhász `99 Füzesabonyi SC 24 - 24
10:00 Hatvani KSZSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 10 - 33
Túrkeve , Sportcsarnok
11:00 Szolnoki KCSE Petőfi DSE Túrkeve 23 - 16
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
11:00 Eger SBS Eszterházy Hatvani KSZSE 27 - 11
Túrkeve , Sportcsarnok
11:00 Szolnoki KCSE Gyöngyösi KK 18 - 29
12:00 Petőfi DSE Túrkeve Gyöngyösi KK 17 - 32
2017. április 23. vasárnap
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:30 Palóc Pumák II. Eger SBS Eszterházy 16 - 22
14:30 Szolnoki KCSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 21 - 19
11:30 Hatvani KSZSE Szolnoki KCSE 11 - 31
12:30 Pásztói KC Juhász `99 Füzesabonyi SC 26 - 34
13:30 Petőfi DSE Túrkeve Palóc Pumák I. 15 - 28
9:30 Hatvani KSZSE Pásztói KC 13 - 26
10:30 Petőfi DSE Túrkeve Palóc Pumák II. 16 - 19