NB II férfi felnőtt Észak-kelet

NB II férfi felnőtt Észak-kelet

2016. szeptember 14. szerda
19:30 DEAC B.Braun Gyöngyös U23 31 - 20
2016. szeptember 17. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Hajdúböszörményi TE 22 - 24
18:00 Fehérgyarmati VSE Berettyó MSE 25 - 25
2016. szeptember 18. vasárnap
16:00 Eger SBS Eszterházy U23 Nádudvari ASK 28 - 43
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Balmazújvárosi KK U23 31 - 24
18:00 Kisvárdai KC Juhász `99 Füzesabonyi SC 27 - 21
2016. szeptember 23. péntek
19:00 B.Braun Gyöngyös U23 Kazincbarcikai KSE 35 - 25
2016. szeptember 24. szombat
17:00 Berettyó MSE Mezőkövesdi KC U23 23 - 21
18:00 Hajdúböszörményi TE Kisvárdai KC 28 - 30
2016. szeptember 25. vasárnap
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Fehérgyarmati VSE 20 - 19
17:00 Nádudvari ASK DEAC 20 - 32
18:00 Balmazújvárosi KK U23 Eger SBS Eszterházy U23 32 - 19
2016. szeptember 30. péntek
19:00 Fehérgyarmati VSE Hajdúböszörményi TE 30 - 21
2016. október 1. szombat
16:00 Eger SBS Eszterházy U23 Berettyó MSE 27 - 40
16:00 Kazincbarcikai KSE DEAC 23 - 34
2016. október 2. vasárnap
17:00 Nádudvari ASK Balmazújvárosi KK U23 19 - 21
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Juhász `99 Füzesabonyi SC 29 - 21
18:00 Kisvárdai KC B.Braun Gyöngyös U23 24 - 23
2016. október 7. péntek
18:30 B.Braun Gyöngyös U23 Fehérgyarmati VSE 25 - 24
19:00 DEAC Kisvárdai KC 26 - 26
2016. október 8. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Nádudvari ASK 34 - 25
17:00 Berettyó MSE Balmazújvárosi KK U23 28 - 24
18:00 Hajdúböszörményi TE Mezőkövesdi KC U23 20 - 35
2016. október 9. vasárnap
16:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Eger SBS Eszterházy U23 36 - 24
2016. október 15. szombat
18:00 Fehérgyarmati VSE DEAC 22 - 25
2016. október 16. vasárnap
16:00 Eger SBS Eszterházy U23 Hajdúböszörményi TE 29 - 30
17:00 Nádudvari ASK Berettyó MSE 26 - 27
18:00 Mezőkövesdi KC U23 B.Braun Gyöngyös U23 34 - 26
18:00 Kisvárdai KC Kazincbarcikai KSE 22 - 24
18:00 Balmazújvárosi KK U23 Juhász `99 Füzesabonyi SC 18 - 31
2016. október 22. szombat
17:00 Berettyó MSE Kisvárdai KC 24 - 22
2016. október 25. kedd
18:30 B.Braun Gyöngyös U23 Eger SBS Eszterházy U23 34 - 26
2016. október 28. péntek
18:30 DEAC Mezőkövesdi KC U23 28 - 23
2016. október 29. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Fehérgyarmati VSE 23 - 24
18:00 Kisvárdai KC Nádudvari ASK 25 - 25
2016. október 30. vasárnap
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Berettyó MSE 38 - 18
18:00 Hajdúböszörményi TE Balmazújvárosi KK U23 25 - 18
2016. november 2. szerda
19:00 Nádudvari ASK B.Braun Gyöngyös U23 27 - 29
2016. november 3. csütörtök
19:00 Eger SBS Eszterházy U23 DEAC 16 - 42
2016. november 6. vasárnap
18:00 Kisvárdai KC Balmazújvárosi KK U23 26 - 18
2016. november 12. szombat
17:00 Berettyó MSE Hajdúböszörményi TE 28 - 19
18:00 Fehérgyarmati VSE Kisvárdai KC 28 - 25
2016. november 13. vasárnap
14:00 Balmazújvárosi KK U23 B.Braun Gyöngyös U23 16 - 27
17:00 Nádudvari ASK Juhász `99 Füzesabonyi SC 24 - 36
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Kazincbarcikai KSE 33 - 29
2016. november 18. péntek
18:30 DEAC Balmazújvárosi KK U23 23 - 22
2016. november 19. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Eger SBS Eszterházy U23 38 - 26
18:00 Hajdúböszörményi TE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 19 - 28
2016. november 20. vasárnap
15:00 Nádudvari ASK Fehérgyarmati VSE 28 - 22
17:00 B.Braun Gyöngyös U23 Berettyó MSE 33 - 24
18:00 Kisvárdai KC Mezőkövesdi KC U23 27 - 26
2016. november 24. csütörtök
19:00 Kisvárdai KC Eger SBS Eszterházy U23 27 - 26
19:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC B.Braun Gyöngyös U23 30 - 22
2016. november 26. szombat
17:00 Berettyó MSE DEAC 21 - 22
2016. november 27. vasárnap
14:00 Balmazújvárosi KK U23 Kazincbarcikai KSE 19 - 29
17:00 Nádudvari ASK Hajdúböszörményi TE 25 - 25
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Fehérgyarmati VSE 34 - 26
2016. december 2. péntek
18:30 B.Braun Gyöngyös U23 Hajdúböszörményi TE 32 - 26
2016. december 3. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Berettyó MSE 27 - 22
17:30 DEAC Juhász `99 Füzesabonyi SC 26 - 26
18:00 Fehérgyarmati VSE Eger SBS Eszterházy U23 46 - 14
2016. december 4. vasárnap
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Nádudvari ASK 33 - 20
2016. december 9. péntek
16:00 Eger SBS Eszterházy U23 Mezőkövesdi KC U23 22 - 22
2016. december 10. szombat
16:00 Balmazújvárosi KK U23 Fehérgyarmati VSE 29 - 28
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Kazincbarcikai KSE 27 - 22
18:00 Hajdúböszörményi TE DEAC 19 - 20
2017. február 16. csütörtök
19:00 B.Braun Gyöngyös U23  DEAC 20 - 15
2017. február 18. szombat
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC  Kisvárdai KC 22 - 15
18:00 Hajdúböszörményi TE  Kazincbarcikai KSE 27 - 30
2017. február 19. vasárnap
12:00 Balmazújvárosi KK U23  Mezőkövesdi KC S23 23 - 28
17:00 Nádudvari ASK  Eger SBS Eszterházy S23 33 - 29
17:00 Berettyó MSE  Fehérgyarmati VSE 21 - 24
2017. február 24. péntek
19:00 Eger SBS Eszterházy U23  Balmazújvárosi KK S23 28 - 23
2017. február 25. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE  B.Braun Gyöngyös S23 30 - 25
18:00 DEAC  Nádudvari ASK 26 - 23
18:00 Fehérgyarmati VSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 24 - 24
2017. február 26. vasárnap
16:00 Kisvárdai KC Hajdúböszörményi TE 28 - 19
18:00 Mezőkövesdi KC U23  Berettyó MSE 37 - 29
2017. március 2. csütörtök
19:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC  Mezõkövesdi KC U23 18 - 21
2017. március 3. péntek
19:00 B.Braun Gyöngyös U23  Kisvárdai KC 27 - 24
2017. március 4. szombat
17:00 Berettyó MSE  Eger SBS Eszterházy U23 33 - 22
18:00 Hajdúböszörményi TE  Fehérgyarmati VSE 30 - 24
2017. március 5. vasárnap
18:00 DEAC  Kazincbarcikai KSE 34 - 23
18:00 Balmazújvárosi KK U23  Nádudvari ASK 26 - 26
2017. március 10. péntek
19:00 Eger SBS Eszterházy U23 Juhász `99 Füzesabonyi SC 24 - 30
2017. március 11. szombat
18:00 Fehérgyarmati VSE  B.Braun Gyöngyös U23 28 - 18
2017. március 12. vasárnap
12:00 Balmazújvárosi KK U23  Berettyó MSE 26 - 23
16:00 Kisvárdai KC  DEAC 25 - 30
17:00 Nádudvari ASK  Kazincbarcikai KSE 30 - 26
18:00 Mezõkövesdi KC U23  Hajdúböszörményi TE 36 - 25
2017. március 16. csütörtök
19:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC  Balmazújvárosi KK U23 30 - 21
2017. március 17. péntek
19:00 DEAC  Fehérgyarmati VSE 31 - 24
19:00 B.Braun Gyöngyös U23  Mezõkövesdi KC U23 29 - 32
2017. március 18. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE  Kisvárdai KC 32 - 27
17:00 Berettyó MSE  Nádudvari ASK 28 - 28
2017. március 19. vasárnap
18:00 Hajdúböszörményi TE  Eger SBS Eszterházy U23 39 - 28
2017. március 24. péntek
19:00 Eger SBS Eszterházy U23  B.Braun Gyöngyös U23 26 - 33
2017. március 25. szombat
17:00 Berettyó MSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 24 - 24
18:00 Fehérgyarmati VSE  Kazincbarcikai KSE 41 - 31
2017. március 26. vasárnap
17:00 Nádudvari ASK  Kisvárdai KC 29 - 26
18:00 Mezõkövesdi KC U23  DEAC 27 - 37
18:00 Balmazújvárosi KK U23  Hajdúböszörményi TE 36 - 22
2017. március 31. péntek
18:30 DEAC Eger SBS Eszterházy S23 34 - 24
19:00 B.Braun Gyöngyös U23 Balmazújvárosi KK S23 23 - 19
2017. április 1. szombat
16:00 Kisvárdai KC Fehérgyarmati VSE 24 - 26
16:00 Kazincbarcikai KSE Mezőkövesdi KC S23 31 - 23
18:00 Hajdúböszörményi TE Berettyó MSE 24 - 23
2017. április 2. vasárnap
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Nádudvari ASK 25 - 21
2017. április 8. szombat
17:00 Berettyó MSE B.Braun Gyöngyös S23 28 - 27
18:00 Fehérgyarmati VSE Nádudvari ASK 33 - 22
2017. április 9. vasárnap
16:00 Eger SBS Eszterházy U23 Kazincbarcikai KSE 25 - 33
17:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC Hajdúböszörményi TE 26 - 7
18:00 Balmazújvárosi KK U23 DEAC 25 - 30
18:00 Mezőkövesdi KC U23 Kisvárdai KC 26 - 27
2017. április 14. péntek
19:30 B.Braun Gyöngyös U23 Nádudvari ASK 35 - 33
2017. április 20. csütörtök
19:00 B.Braun Gyöngyös U23 Juhász `99 Füzesabonyi SC 23 - 21
2017. április 21. péntek
19:00 Eger SBS Eszterházy U23 Kisvárdai KC 25 - 25
2017. április 22. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Balmazújvárosi KK S23 27 - 22
18:00 DEAC Berettyó MSE 31 - 31
18:00 Hajdúböszörményi TE Nádudvari ASK 26 - 25
18:00 Fehérgyarmati VSE Mezőkövesdi KC S23 26 - 23
2017. április 28. péntek
19:00 Eger SBS Eszterházy U23 Fehérgyarmati VSE 29 - 31
2017. április 29. szombat
17:00 Berettyó MSE Kazincbarcikai KSE 22 - 22
18:00 Hajdúböszörményi TE B.Braun Gyöngyös S23 20 - 24
19:00 Juhász `99 Füzesabonyi SC DEAC 29 - 19
2017. április 30. vasárnap
17:00 Nádudvari ASK Mezőkövesdi KC S23 27 - 28
18:00 Balmazújvárosi KK U23 Kisvárdai KC 25 - 31
2017. május 6. szombat
16:00 Kisvárdai KC Berettyó MSE 30 - 25
2017. május 11. csütörtök
19:00 Mezőkövesdi KC U23 Eger SBS Eszterházy R23 33 - 25
2017. május 13. szombat
16:00 Kazincbarcikai KSE Juhász `99 Füzesabonyi SC 18 - 21
18:00 DEAC Hajdúböszörményi TE 30 - 20
18:00 Fehérgyarmati VSE Balmazújvárosi KK R23 33 - 21