NB II női felnőtt Észak-kelet

2019. szeptember 14. szombat
17:00
Mátészalkai MTK - Szepa KSE 58 - 17
18:00
Hevesi SE - Kazincbarcikai KSE 33 - 28
2019. szeptember 15. vasárnap
11:00
Vitka SE - Hatvani KSZSE 28 - 21
16:00
Füzesabonyi Sport Club - Dabasi KC VSE 33 - 30
16:00
Hajdúböszörményi TE - Lóci DSE 27 - 21
16:00
DVSC SCHAEFFLER U22 - Csépe Salgótarjáni SKC 28 - 38
2019. szeptember 21. szombat
14:00
Füzesabonyi Sport Club - Szepa KSE 43 - 9
16:00
Dabasi KC VSE - DVSC SCHAEFFLER U22 46 - 35
2019. szeptember 22. vasárnap
13:00
Lóci DSE - Hevesi SE 31 - 26
14:00
Csépe Salgótarjáni SKC - Hajdúböszörményi TE 26 - 22
14:00
Hatvani KSZSE - Mátészalkai MTK 23 - 37
16:00
Kazincbarcikai KSE - Vitka SE 21 - 27
2019. szeptember 29. vasárnap
17:00
Mátészalkai MTK - Kazincbarcikai KSE 31 - 24
2019. október 5. szombat
13:00
Dabasi KC VSE - Szepa KSE 52 - 8
18:00
Hevesi SE - Csépe Salgótarjáni SKC 30 - 24
2019. október 6. vasárnap
11:00
Vitka SE - Lóci DSE 35 - 30
12:00
Hajdúböszörményi TE - DVSC SCHAEFFLER U22 29 - 24
14:00
Füzesabonyi Sport Club - Hatvani KSZSE 33 - 31
2019. október 12. szombat
14:00
Kazincbarcikai KSE - Füzesabonyi Sport Club 28 - 25
15:00
Lóci DSE - Mátészalkai MTK 21 - 32
16:00
Hatvani KSZSE - Szepa KSE 56 - 12
2019. október 13. vasárnap
13:00
Csépe Salgótarjáni SKC - Vitka SE 31 - 30
16:00
Hajdúböszörményi TE - Dabasi KC VSE 34 - 21
16:00
DVSC SCHAEFFLER U22 - Hevesi SE 41 - 27
2019. október 19. szombat
12:00
Dabasi KC VSE - Hatvani KSZSE 33 - 32
15:00
Szepa KSE - Kazincbarcikai KSE 9 - 42
17:00
Mátészalkai MTK - Csépe Salgótarjáni SKC 26 - 23
18:00
Hevesi SE - Hajdúböszörményi TE 22 - 24
2019. október 20. vasárnap
14:00
Füzesabonyi Sport Club - Lóci DSE 20 - 22
15:00 Vitka SE - DVSC SCHAEFFLER U22 36 - 31
2019. október 26. szombat
15:00
Lóci DSE - Szepa KSE 49 - 21
16:00
Kazincbarcikai KSE - Hatvani KSZSE 31 - 23
18:00 Hevesi SE - Dabasi KC VSE 25   35
2019. október 27. vasárnap
13:00
Csépe Salgótarjáni SKC - Füzesabonyi Sport Club 22 - 25
16:00
Hajdúböszörményi TE - Vitka SE 28 - 24
16:00
DVSC SCHAEFFLER U22 - Mátészalkai MTK 36 - 29
2019. november 2. szombat
15:00
Dabasi KC VSE - Kazincbarcikai KSE 32 - 26
2019. november 9. szombat
15:00
Hatvani KSZSE - Lóci DSE 32 - 31
15:00 Szepa KSE - Csépe Salgótarjáni SKC 15 - 51
16:00
Füzesabonyi Sport Club - DVSC SCHAEFFLER U22 29 - 29
2019. november 10. vasárnap
11:00
Vitka SE - Hevesi SE 23 - 24
17:00
Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 27 - 27
2019. november 16. szombat
11:00
DVSC SCHAEFFLER U22 - Szepa KSE 55 - 19
15:00
Lóci DSE - Kazincbarcikai KSE 28 - 29
18:00
Hevesi SE - Mátészalkai MTK 26 - 22
2019. november 17. vasárnap
13:00
Vitka SE - Dabasi KC VSE 35 - 23
14:00
Csépe Salgótarjáni SKC - Hatvani KSZSE 31 - 28
16:00
Hajdúböszörményi TE - Füzesabonyi Sport Club 32 - 21
2019. november 23. szombat
15:00
Szepa KSE - Hajdúböszörményi TE 14 - 46
16:00
Füzesabonyi Sport Club - Hevesi SE 26 - 26
17:00
Mátészalkai MTK - Vitka SE 29 - 38
2019. november 24. vasárnap
14:00
Kazincbarcikai KSE - Csépe Salgótarjáni SKC 22 - 27
14:00
Hatvani KSZSE - DVSC SCHAEFFLER U22 29 - 25
14:00
Dabasi KC VSE - Lóci DSE 26 - 25
2019. november 30. szombat
17:00
Mátészalkai MTK - Dabasi KC VSE 29 - 30
18:00
Hevesi SE - Szepa KSE 56 - 27
2019. december 1. vasárnap
11:00
Vitka SE - Füzesabonyi Sport Club 31 - 25
16:00
DVSC SCHAEFFLER U22 - Kazincbarcikai KSE 37 - 33
16:00
Csépe Salgótarjáni SKC - Lóci DSE 36 - 30
18:00
Hajdúböszörményi TE - Hatvani KSZSE 29 - 22
2019. december 6. péntek
19:00 Dabasi KC VSE - Csépe Salgótarjáni SKC 31 - 30
2019. december 7. szombat
15:00
Szepa KSE - Vitka SE 17 - 66
16:00
Füzesabonyi Sport Club - Mátészalkai MTK 34 - 24
2019. december 8. vasárnap
14:00
Kazincbarcikai KSE - Hajdúböszörményi TE 35 - 30
15:00
Lóci DSE - DVSC SCHAEFFLER U22 29 - 32
16:00 Hatvani KSZSE - Hevesi SE 23 - 26
2020. február 8.
14:00 Kazincbarcikai KSE - Hevesi SE 28 - 16
14:00 Dabasi KC VSE - Füzesabonyi Sport Club 32 - 30
15:00 Hatvani KSZSE - Vitka SE 30 - 34
2020. február 9.
11:00 Lóci DSE - Hajdúböszörményi TE 24 - 32
13:00 Szepa KSE - Mátészalkai MTK 15 - 47
17:00 Csépe Salgótarjáni SKC - DVSC SCHAEFFLER U22 48 - 30
2020. február 15.
11:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Dabasi KC VSE 35 - 21
12:00 Szepa KSE - Füzesabonyi Sport Club 15 - 46
17:00 Mátészalkai MTK - Hatvani KSZSE 38 - 30
18:00 Hevesi SE - Lóci DSE 21 - 25
2020. február 16.
11:00 Vitka SE - Kazincbarcikai KSE 32 - 27
16:00 Hajdúböszörményi TE - Csépe Salgótarjáni SKC 22 - 24
2020. február 22.
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 31 - 27
12:00 Szepa KSE - Dabasi KC VSE 23 - 56
2020. február 23.
11:00:00 Lóci DSE - Vitka SE 31 - 39
11:00 Hatvani KSZSE - Füzesabonyi Sport Club 31 - 36
16:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Hajdúböszörményi TE 21 - 21
18:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Hevesi SE 26 - 17
2020. február 29.
12:00 Szepa KSE - Hatvani KSZSE 23 - 53
14:00 Dabasi KC VSE - Hajdúböszörményi TE 35 - 16
17:00 Mátészalkai MTK - Lóci DSE 29 - 25
18:00 Hevesi SE - DVSC SCHAEFFLER U22 23 - 30
18:30 Füzesabonyi Sport Club - Kazincbarcikai KSE 28 - 24
2020. március 1.
11:00 Vitka SE - Csépe Salgótarjáni SKC 27 - 24
2020. március 7.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Szepa KSE 58 - 24
2020. március 8.
11:00 Hatvani KSZSE - Dabasi KC VSE 27 - 25
13:00 Lóci DSE - Füzesabonyi Sport Club 40 - 35
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Mátészalkai MTK 29 - 19
16:00 Hajdúböszörményi TE - Hevesi SE 23 - 21
18:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Vitka SE 32 - 32
2020. március 13.
18:30 Dabasi KC VSE - Hevesi SE 35 - 27
2020. március 14.
11:00 Hatvani KSZSE - Kazincbarcikai KSE      
11:00 Vitka SE - Hajdúböszörményi TE      
12:00 Szepa KSE - Lóci DSE      
14:00 Füzesabonyi Sport Club - Csépe Salgótarjáni SKC      
17:00 Mátészalkai MTK - DVSC SCHAEFFLER U22      
2020. április 4.
12:00 Lóci DSE - Hatvani KSZSE      
18:00 Kazincbarcikai KSE - Dabasi KC VSE      
18:00 Hevesi SE - Vitka SE      
2020. április 5.
16:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Szepa KSE      
16:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Füzesabonyi Sport Club      
16:00 Hajdúböszörményi TE - Mátészalkai MTK      
2020. április 18.
16:00 Szepa KSE - DVSC SCHAEFFLER U22      
16:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE      
17:00 Mátészalkai MTK - Hevesi SE      
17:00 Füzesabonyi Sport Club - Hajdúböszörményi TE      
2020. április 19.
15:00 Hatvani KSZSE - Csépe Salgótarjáni SKC      
16:00 Dabasi KC VSE - Vitka SE      
2020. április 25.
18:00 Hevesi SE - Füzesabonyi Sport Club      
2020. április 26.
11:00 Vitka SE - Mátészalkai MTK      
13:00 Lóci DSE - Dabasi KC VSE      
14:00 Csépe Salgótarjáni SKC - Kazincbarcikai KSE      
16:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Hatvani KSZSE      
16:00 Hajdúböszörményi TE - Szepa KSE      
2020. május 9.
12:00 Lóci DSE - Csépe Salgótarjáni SKC      
14:00 Füzesabonyi Sport Club - Vitka SE      
14:00 Szepa KSE - Hevesi SE      
14:00 Kazincbarcikai KSE - DVSC SCHAEFFLER U22      
2020. május 10.
12:00 Dabasi KC VSE - Mátészalkai MTK      
15:00 Hatvani KSZSE - Hajdúböszörményi TE      
2020. május 13.
18:30 Csépe Salgótarjáni SKC - Dabasi KC VSE      
2020. május 16.
17:00 Mátészalkai MTK - Füzesabonyi Sport Club      
18:00 Hevesi SE - Hatvani KSZSE      
2020. május 17.
11:00 Vitka SE - Szepa KSE      
16:00 Hajdúböszörményi TE - Kazincbarcikai KSE      
16:00 DVSC SCHAEFFLER U22 - Lóci DSE