Gyermekbajnokság LU13 B csoport

2019. október 12. szombat
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
9:00 Fenstherm Kontakt-FSC Gyöngyösi KK 16 - 20
9:55 Eszterházy SC I. Jászberényi TF DSE 17 - 6
10:50 Jászfényszaru VSE Fenstherm Kontakt-FSC 4 - 40
11:45 Jászberényi TF DSE Eszterházy SC II. 5 - 10
12:40 Mezőkeresztes VSE Eszterházy SC I. 4 - 19
13:35 Eszterházy SC II. Jászfényszaru VSE 19 - 5
14:30 Gyöngyösi KK Mezőkeresztes VSE 22 - 5
2019. október 13. vasárnap
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Balassa SE Balassagyarmat Hatvani KSZSE 33 - 13
10:55 Salgótarjáni Strandépítők Miskolci VSC 39 - 9
11:50 Hatvani KSZSE Lóci DSE 24 - 22
12:45 Madách Imre DSE Salgótarjáni Strandépítők 3 - 23
13:40 Miskolci VSC Balassa SE Balassagyarmat 3 - 39
14:35 Lóci DSE Madách Imre DSE 20 - 8
2019. október 27. vasárnap
Miskolc, Hermann Gimnázium
9:00 Miskolci VSC Fenstherm Kontakt-FSC 2 - 26
9:55 Mezőkeresztes VSE Salgótarjáni Strandépítők 8 - 25
10:50 Fenstherm Kontakt-FSC Lóci DSE 28 - 1
11:45 Madách Imre DSE Mezőkeresztes VSE 9 - 16
12:40 Salgótarjáni Strandépítők Miskolci VSC 28 - 8
13:35 Lóci DSE Madách Imre DSE 22 - 15
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Balassa SE Balassagyarmat Jászberényi TF DSE 20 - 5
10:55 Eszterházy SC I. Hatvani KSZSE 29 - 4
11:50 Gyöngyösi KK Jászberényi TF DSE 32 - 4
12:45 Hatvani KSZSE Eszterházy SC II. 13 - 29
13:40 Eszterházy SC I. Jászfényszaru VSE 30 - 5
14:35 Eszterházy SC II. Gyöngyösi KK 14 - 20
15:30 Jászfényszaru VSE Balassa SE Balassagyarmat 2 - 29
2019. november 9. szombat
Jászberény, LEHEL spcs
10:00 Jászberényi TF DSE Eszterházy SC I. 5 - 22
10:55 Fenstherm Kontakt-FSC Hatvani KSZSE 35 - 6
11:50 Eszterházy SC I. Jászfényszaru VSE 37 - 4
12:45 Hatvani KSZSE Eszterházy SC II. 10 - 20
13:40 Jászberényi TF DSE Fenstherm Kontakt-FSC 9 - 26
14:35 Jászfényszaru VSE Eszterházy SC II. 8 - 30
2019. november 10. vasárnap
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
10:00 Lóci DSE Miskolci VSC 10 - 22
10:55 Balassa SE Balassagyarmat Salgótarjáni Strandépítők 15 - 19
11:50 Miskolci VSC Madách Imre DSE 17 - 13
12:45 Mezőkeresztes VSE Balassa SE Balassagyarmat 10 - 19
13:40 Salgótarjáni Strandépítők Gyöngyösi KK 13 - 12
14:35 Madách Imre DSE Mezőkeresztes VSE 7 - 15
15:30 Gyöngyösi KK Lóci DSE 31 - 4
2019. november 23. szombat
Mezőkeresztes, Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 Mezőkeresztes VSE Lóci DSE 16 - 17
10:55 Eszterházy SC II. Miskolci VSC 15 - 12
11:50 Lóci DSE Eszterházy SC I. 13 - 19
12:45 Gyöngyösi KK Eszterházy SC II. 23 - 8
13:40 Miskolci VSC Mezőkeresztes VSE 10 - 11
14:35 Eszterházy SC I. Gyöngyösi KK 9 - 11
2019. november 24. vasárnap
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Fenstherm Kontakt-FSC Madách Imre DSE 30 - 5
10:55 Jászfényszaru VSE Balassa SE Balassagyarmat 3 - 38
11:50 Jászberényi TF DSE Madách Imre DSE 30 - 5
12:45 Balassa SE Balassagyarmat Hatvani KSZSE 21 - 19
13:40 Salgótarjáni Strandépítők Jászfényszaru VSE 27 - 6
14:35 Hatvani KSZSE Jászberényi TF DSE 25 - 19
15:30 Fenstherm Kontakt-FSC Salgótarjáni Strandépítők 25 - 13
2019. december 8. vasárnap
Jászberény, LEHEL spcs
10:00 Jászberényi TF DSE Eszterházy SC II. 9 - 8
10:55 Miskolci VSC Jászfényszaru VSE 20 - 6
11:50 Eszterházy SC II. Eszterházy SC I. 9 - 17
12:45 Fenstherm Kontakt-FSC Miskolci VSC 26 - 10
13:40 Jászfényszaru VSE Jászberényi TF DSE 6 - 29
14:35 Eszterházy SC I. Fenstherm Kontakt-FSC 22 - 28
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
8:00 Madách Imre DSE Salgótarjáni Strandépítők 1 - 27
8:55 Gyöngyösi KK Balassa SE Balassagyarmat 18 - 13
9:50 Lóci DSE Salgótarjáni Strandépítők 4 - 23
10:45 Mezőkeresztes VSE Gyöngyösi KK 10 - 31
11:40 Balassa SE Balassagyarmat Hatvani KSZSE 26 - 19
12:35 Lóci DSE Mezőkeresztes VSE 12 - 12
13:30 Hatvani KSZSE Madách Imre DSE 37 - 12
2020. február 29., szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Fenstherm Kontakt-FSC - Gyöngyösi KK 18 - 16
10:55 Eszterházy SC I. - Salgótarjáni Strandépítők 18 - 22
11:50 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC II. 29 - 10
12:45 Balassa SE Balassagyarmat - Eszterházy SC I. 17 - 17
13:40 Fenstherm Kontakt-FSC - Salgótarjáni Strandépítők 26 - 21
14:35 Balassa SE Balassagyarmat - Eszterházy SC II. 23 - 6
Jászberény, LEHEL spcs
10:00 Mezőkeresztes VSE - Jászberényi TF DSE 14 - 18
10:55 Hatvani KSZSE - Madách Imre DSE 28 - 3
11:50 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE 16 - 14
12:45 Madách Imre DSE - Jászberényi TF DSE 4 - 32
13:40 Hatvani KSZSE - Miskolci VSC 23 - 17
14:35 Lóci DSE - Jászfényszaru VSE 27 - 10
15:30 Jászberényi TF DSE - Miskolci VSC 19 - 16
2020. március 29., vasárnap
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
10:00 Eszterházy SC II. - Eszterházy SC I.      
10:55 Fenstherm Kontakt-FSC - Balassa SE Balassagyarmat      
11:50 Salgótarjáni Strandépítők - Eszterházy SC II.      
12:45 Gyöngyösi KK - Balassa SE Balassagyarmat      
13:40 Fenstherm Kontakt-FSC - Eszterházy SC I.      
14:35 Salgótarjáni Strandépítők - Gyöngyösi KK      
Mezőkeresztes, Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 Mezőkeresztes VSE - Miskolci VSC      
10:55 Jászfényszaru VSE - Jászberényi TF DSE      
11:50 Madách Imre DSE - Miskolci VSC      
12:45 Lóci DSE - Jászberényi TF DSE      
13:40 Jászfényszaru VSE - Hatvani KSZSE      
14:35 Lóci DSE - Madách Imre DSE      
15:30 Mezőkeresztes VSE - Hatvani KSZSE      
2020. április 25., szombat
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00 Jászberényi TF DSE - Hatvani KSZSE      
10:55 Jászfényszaru VSE - Lóci DSE      
11:50 Jászberényi TF DSE - Madách Imre DSE      
12:45 Mezőkeresztes VSE - Lóci DSE      
13:40 Miskolci VSC - Jászfényszaru VSE      
14:35 Mezőkeresztes VSE - Madách Imre DSE      
15:30 Hatvani KSZSE - Miskolci VSC      
2020. április 26., vasárnap
Balassagyarmat, Balassa SE Sportcsarnok
10:00 Balassa SE Balassagyarmat - Salgótarjáni Strandépítők      
10:55 Fenstherm Kontakt-FSC - Eszterházy SC II.      
11:50 Eszterházy SC I. - Salgótarjáni Strandépítők      
12:45 Fenstherm Kontakt-FSC - Gyöngyösi KK      
13:40 Balassa SE Balassagyarmat - Eszterházy SC II.      
14:35 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC I.      
2020. május 9., szombat
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
09:00 Gyöngyösi KK - Jászberényi TF DSE      
09:55 Salgótarjáni Strandépítők - Lóci DSE      
10:50 Jászberényi TF DSE - Mezőkeresztes VSE      
11:45 Fenstherm Kontakt-FSC - Salgótarjáni Strandépítők      
12:40 Lóci DSE - Balassa SE Balassagyarmat      
13:35 Fenstherm Kontakt-FSC - Mezőkeresztes VSE      
14:30 Gyöngyösi KK - Balassa SE Balassagyarmat      
2020. május 10., vasárnap
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
10:00 Eszterházy SC II. - Miskolci VSC      
10:55 Madách Imre DSE - Jászfényszaru VSE      
11:50 Eszterházy SC I. - Miskolci VSC      
12:45 Jászfényszaru VSE - Hatvani KSZSE      
13:40 Eszterházy SC II. - Madách Imre DSE      
14:35 Eszterházy SC I. - Hatvani KSZSE      
2020. május 23., szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Fenstherm Kontakt-FSC - Eszterházy SC I.      
10:55 Salgótarjáni Strandépítők - Mezőkeresztes VSE      
11:50 Eszterházy SC I. - Eszterházy SC II.      
12:45 Gyöngyösi KK - Mezőkeresztes VSE      
13:40 Salgótarjáni Strandépítők - Balassa SE Balassagyarmat      
14:35 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC II.      
15:30 Fenstherm Kontakt-FSC - Balassa SE Balassagyarmat      
2020. május 24., vasárnap
még nincs megadva a helyszín
  Lóci DSE - Jászberényi TF DSE      
  Lóci DSE - Hatvani KSZSE      
  Miskolci VSC - Jászfényszaru VSE      
  Miskolci VSC - Madách Imre DSE      
  Jászfényszaru VSE - Jászberényi TF DSE      
  Madách Imre DSE - Hatvani KSZSE      

 

Balassa SE Balassagyarmat