Gyermekbajnokság FU13 B csoport

2019. október 13. vasárnap
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
9:00 Gyöngyösi KK Salgótarjáni Strandépítők 18 - 8
9:55 Hevesi SE Balassagyarmati Kábel SE 19 - 27
10:50 ÓAM-Ózdi KC Salgótarjáni Strandépítők 11 - 17
11:45 Gyöngyösi KK Balassagyarmati Kábel SE 14 - 30
12:40 Hevesi SE ÓAM-Ózdi KC 19 - 13
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Karaván FSC Egri VSI 16 - 15
10:55 Eger SZSE Szepa KSE 27 - 11
11:50 Egri VSI MISI SC 22 - 9
12:45 Eger SZSE Mezőkövesdi KC 12 - 19
13:40 Karaván FSC Szepa KSE 32 - 6
14:35 PC Aréna Mezőkövesdi KC MISI SC 27 - 6
2019. október 26. szombat
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
9:00 PC Aréna Mezőkövesdi KC Karaván FSC 13 - 15
9:55 Szepa KSE Hevesi SE 6 - 31
10:50 MISI SC Karaván FSC 11 - 24
11:45 PC Aréna Mezőkövesdi KC Szepa KSE 36 - 0
12:40 MISI SC Hevesi SE 15 - 15
2019. október 27. vasárnap
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
10:00 Egri VSI Eger SZSE 23 - 14
10:55 Gyöngyösi KK ÓAM-Ózdi KC 35 - 12
11:50 Eger SZSE Salgótarjáni Strandépítők 24 - 23
12:45 Balassagyarmati Kábel SE ÓAM-Ózdi KC 41 - 5
13:40 Egri VSI Gyöngyösi KK 13 - 12
14:35 Balassagyarmati Kábel SE Salgótarjáni Strandépítők 34 - 18
2019. november 9. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
9:00 Karaván FSC Gyöngyösi KK 20 - 21
9:55 PC Aréna Mezőkövesdi KC Balassagyarmati Kábel SE 21 - 21
10:50 Gyöngyösi KK Hevesi SE 25 - 10
11:45 Salgótarjáni Strandépítők PC Aréna Mezőkövesdi KC 12 - 27
12:40 Karaván FSC Balassagyarmati Kábel SE 16 - 28
13:35 Hevesi SE Salgótarjáni Strandépítők 17 - 17
Eger, Pásztorvölgyi Gimn. spcs.
10:00 Eger SZSE ÓAM-Ózdi KC 27 - 11
10:55 MISI SC Egri VSI 15 - 16
12:15 Egri VSI ÓAM-Ózdi KC 21 - 8
13:10 Eger SZSE MISI SC 26 - 21
2019. november 23. szombat
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
10:00 ÓAM-Ózdi KC MISI SC 5 - 16
10:55 Salgótarjáni Strandépítők Balassagyarmati Kábel SE 20 - 36
12:15 MISI SC Balassagyarmati Kábel SE 18 - 34
13:25 ÓAM-Ózdi KC Salgótarjáni Strandépítők 21 - 26
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE Karaván FSC 20 - 19
10:55 PC Aréna Mezőkövesdi KC Egri VSI 15 - 14
11:50 Karaván FSC Eger SZSE 31 - 23
12:45 Gyöngyösi KK PC Aréna Mezőkövesdi KC 12 - 23
13:40 Hevesi SE Egri VSI 18 - 25
14:35 Eger SZSE Gyöngyösi KK 18 - 10
2019. december 8. vasárnap
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
9:00 Balassagyarmati Kábel SE Gyöngyösi KK 22 - 11
9:55 Hevesi SE Salgótarjáni Strandépítők 21 - 27
10:50 Karaván FSC Gyöngyösi KK 19 - 14
11:45 Hevesi SE Balassagyarmati Kábel SE 12 - 38
12:40 Karaván FSC Salgótarjáni Strandépítők 28 - 20
Felsőzsolca, Rendezvények háza
9:00 MISI SC PC Aréna Mezőkövesdi KC 5 - 22
9:55 Egri VSI Eger SZSE 18 - 16
10:50 ÓAM-Ózdi KC PC Aréna Mezőkövesdi KC 7 - 29
11:45 Eger SZSE MISI SC 16 - 11
12:40 Egri VSI ÓAM-Ózdi KC 21 - 16
2020. február 29., szombat
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Balassagyarmati Kábel SE - PC Aréna Mezőkövesdi KC 26 - 20
10:55 Egri VSI - Karaván FSC 21 - 12
11:50 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Eger SZSE 24 - 18
12:45 Balassagyarmati Kábel SE - Egri VSI 28 - 17
13:44 Karaván FSC - Eger SZSE 19 - 24
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00 Hevesi SE - Gyöngyösi KK 16 - 25
10:55 Salgótarjáni Strandépítők - MISI SC 22 - 15
11:50 Gyöngyösi KK - ÓAM-Ózdi KC 28 - 9
12:45 Hevesi SE - Salgótarjáni Strandépítők 23 - 18
13:40 MISI SC - ÓAM-Ózdi KC 24 - 9
2020. március 28., szombat
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 Egri VSI - Eger SZSE      
09:55 ÓAM-Ózdi KC - Salgótarjáni Strandépítők      
10:50 MISI SC - Eger SZSE      
11:45 Egri VSI - ÓAM-Ózdi KC      
12:40 Salgótarjáni Strandépítők - MISI SC      
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
09:00 Karaván FSC - PC Aréna Mezőkövesdi KC      
09:55 Balassagyarmati Kábel SE - Gyöngyösi KK      
10:50 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Hevesi SE      
11:45 Karaván FSC - Balassagyarmati Kábel SE      
12:40 Gyöngyösi KK - Hevesi SE      
2020. április 25., szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
09:00 Karaván FSC - Egri VSI      
09:55 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Eger SZSE      
10:50 Egri VSI - Balassagyarmati Kábel SE      
11:45 Karaván FSC - Eger SZSE      
12:40 Balassagyarmati Kábel SE - PC Aréna Mezőkövesdi KC      
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
10:00 Salgótarjáni Strandépítők - Gyöngyösi KK      
10:55 Hevesi SE - MISI SC      
11:50 Gyöngyösi KK - ÓAM-Ózdi KC      
12:45 Salgótarjáni Strandépítők - Hevesi SE      
13:40 MISI SC - ÓAM-Ózdi KC      
2020. május 9., szombat
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
10:00:00 Hevesi SE - Egri VSI      
10:55:00 MISI SC - ÓAM-Ózdi KC      
11:50:00 Egri VSI - Eger SZSE      
12:45:00 Hevesi SE - ÓAM-Ózdi KC      
13:40:00 Eger SZSE - MISI SC      
2020. május 10., vasárnap
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - PC Aréna Mezőkövesdi KC      
09:55 Balassagyarmati Kábel SE - Karaván FSC      
10:50 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Salgótarjáni Strandépítők      
11:45 Gyöngyösi KK - Balassagyarmati Kábel SE      
12:40 Karaván FSC - Salgótarjáni Strandépítők      
2020. május 24., vasárnap
még nincs megadva a helyszín
  Karaván FSC - MISI SC      
  Karaván FSC - Hevesi SE      
  Hevesi SE - ÓAM-Ózdi KC      
  MISI SC - Salgótarjáni Strandépítők      
  ÓAM-Ózdi KC - Salgótarjáni Strandépítők      
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
10:00 Balassagyarmati Kábel SE - Eger SZSE      
10:55 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Egri VSI      
11:50 Eger SZSE - Gyöngyösi KK      
12:45 Balassagyarmati Kábel SE - PC Aréna Mezőkövesdi KC      
13:40 Egri VSI - Gyöngyösi KK      

 

PC Aréna Mezőkövesdi KC