Gyermekbajnokság FU12 B csoport

2019. október 5. szombat
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
9:00 Nyíregyházi SN KFT I. Tiszavasvári SE 27 - 9
9:55 Kispályás Műfüves NKFT Nyíregyházi SN KFT II. 16 - 6
10:50 Tiszavasvári SE Bőcs KSC 11 - 25
11:45 Nyíregyházi SN KFT I. Kispályás Műfüves NKFT 27 - 17
12:40 Bőcs KSC Nyíregyházi SN KFT II. 10 - 4
2019. október 6. vasárnap
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
9:00 Sárospataki TC Dombrádi MOBIL DSE 28 - 10
9:55 SRKG Alapítvány AKSC-BOKA 9 - 22
10:50 Dombrádi MOBIL DSE Kazincbarcikai KSE 10 - 29
11:45 Sárospataki TC AKSC-BOKA 20 - 26
12:40 Kazincbarcikai KSE SRKG Alapítvány 29 - 9
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
9:00 Hatvani KSZSE Karaván FSC 11 - 25
9:55 Gyöngyösi KK Eger SZSE 27 - 16
10:50 Salgótarjáni Strandépítők Karaván FSC 10 - 25
11:45 Gyöngyösi KK Mezőkövesdi KC 19 - 29
12:40 Hatvani KSZSE Eger SZSE 10 - 13
13:35 Salgótarjáni Strandépítők Mezőkövesdi KC 18 - 30
2019. október 19. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Karaván FSC Gyöngyösi KK 27 - 13
10:55 Hatvani KSZSE Kispályás Műfüves NKFT 17 - 30
11:50 Kazincbarcikai KSE Gyöngyösi KK 20 - 25
12:45 Salgótarjáni Strandépítők Hatvani KSZSE 0 - 10
13:40 Karaván FSC Kispályás Műfüves NKFT 31 - 17
14:35 Salgótarjáni Strandépítők Kazincbarcikai KSE 0 - 10
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT II. Tiszavasvári SE 14 - 15
10:55 Nyíregyházi SN KFT I. Mezőkövesdi KC 15 - 16
11:50 Tiszavasvári SE AKSC-BOKA 15 - 19
12:45 Nyíregyházi SN KFT II. Mezőkövesdi KC 6 - 39
13:40 Nyíregyházi SN KFT I. AKSC-BOKA 31 - 20
2019. október 20. vasárnap
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
10:00 SRKG Alapítvány Dombrádi MOBIL DSE 24 - 2
10:55 Sárospataki TC Bőcs KSC 10 - 24
11:50 Dombrádi MOBIL DSE Eger SZSE 4 - 46
12:45 SRKG Alapítvány Bőcs KSC 12 - 19
13:40 Sárospataki TC Eger SZSE 8 - 22
2019. november 16. szombat
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
9:00 Nyíregyházi SN KFT I. Nyíregyházi SN KFT II. 21 - 8
9:55 Dombrádi MOBIL DSE Tiszavasvári SE 7 - 23
10:50 Nyíregyházi SN KFT II. SRKG Alapítvány 15 - 10
11:45 Tiszavasvári SE Kispályás Műfüves NKFT 24 - 29
12:40 Nyíregyházi SN KFT I. Dombrádi MOBIL DSE 34 - 4
13:35 SRKG Alapítvány Kispályás Műfüves NKFT 14 - 23
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
10:00 Kazincbarcikai KSE Eger SZSE 20 - 23
10:55 Gyöngyösi KK Hatvani KSZSE 30 - 9
11:50 Eger SZSE Salgótarjáni Strandépítők 28 - 19
12:45 Kazincbarcikai KSE Hatvani KSZSE 28 - 20
13:40 Salgótarjáni Strandépítők Gyöngyösi KK 18 - 28
2019. november 17. vasárnap
Alsózsolca, Sportcsarnok
9:00 AKSC-BOKA Bőcs KSC 19 - 16
9:55 Mezőkövesdi KC Sárospataki TC 10 - 0
10:50 Bőcs KSC Karaván FSC 15 - 23
11:45 AKSC-BOKA Mezőkövesdi KC 14 - 22
12:40 Sárospataki TC Karaván FSC 0 - 10
2019. november 30. szombat
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
9:00 Gyöngyösi KK Karaván FSC 19 - 28
9:55 Hatvani KSZSE Eger SZSE 16 - 22
10:50 Mezőkövesdi KC Karaván FSC 21 - 23
11:45 Salgótarjáni Strandépítők Hatvani KSZSE 15 - 19
12:40 Gyöngyösi KK Eger SZSE 25 - 22
13:35 Salgótarjáni Strandépítők Mezőkövesdi KC 6 - 37
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
9:00 Nyíregyházi SN KFT II. Tiszavasvári SE 20 - 14
9:55 AKSC-BOKA Kispályás Műfüves NKFT 25 - 24
10:50 Tiszavasvári SE Nyíregyházi SN KFT I. 11 - 27
11:45 Nyíregyházi SN KFT II. AKSC-BOKA 18 - 26
12:40 Nyíregyházi SN KFT I. Kispályás Műfüves NKFT 36 - 18
2019. december 1. vasárnap
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
9:00 Sárospataki TC SRKG Alapítvány 20 - 13
9:55 Dombrádi MOBIL DSE Bőcs KSC 6 - 22
10:50 SRKG Alapítvány Kazincbarcikai KSE 19 - 26
11:45 Sárospataki TC Dombrádi MOBIL DSE 27 - 12
12:40 Kazincbarcikai KSE Bőcs KSC 13 - 23
2020. február 23., vasárnap
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - Eger SZSE 32 - 13
09:55 Karaván FSC - Nyíregyházi SN KFT I. 15 - 23
10:50 Eger SZSE - Kazincbarcikai KSE 23 - 22
11:45 Nyíregyházi SN KFT I. - Gyöngyösi KK 30 - 21
12:40 Mezőkövesdi KC - Karaván FSC 21 - 12
13:35 Gyöngyösi KK - Kazincbarcikai KSE 29 - 14
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
09:00 Sárospataki TC - Dombrádi MOBIL DSE 21 - 15
09:55 SRKG Alapítvány - Kispályás Műfüves NKFT 17 - 20
10:50 Dombrádi MOBIL DSE - Nyíregyházi SN KFT II. 7 - 22
11:45 Sárospataki TC - Kispályás Műfüves NKFT 18 - 29
12:40 SRKG Alapítvány - Nyíregyházi SN KFT I. 13 - 14
Alsózsolca, Sportcsarnok
10:00 AKSC-BOKA - Bőcs KSC 24 - 20
10:55 Tiszavasvári SE - Hatvani KSZSE 27 - 4
11:50 Bőcs KSC - Salgótarjáni Strandépítők 27 - 11
12:45 AKSC-BOKA - Hatvani KSZSE 26 - 1
13:40 Salgótarjáni Strandépítők - Tiszavasvári SE 14 - 18
2020. március 7., szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
09:00 Karaván FSC - Eger SZSE 30 - 11
09:55 Mezőkövesdi KC - Gyöngyösi KK 26 - 25
10:50 Eger SZSE - Bőcs KSC 10 - 20
11:45 Mezőkövesdi KC - Kazincbarcikai KSE 36 - 19
12:40 Karaván FSC - Gyöngyösi KK 25 - 28
13:35 Bőcs KSC - Kazincbarcikai KSE 19 - 22
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT I. - Kispályás Műfüves NKFT 29 - 23
10:55 Nyíregyházi SN KFT II. - Sárospataki TC 21 - 15
11:50 Tiszavasvári SE - Kispályás Műfüves NKFT 15 - 18
12:45 Nyíregyházi SN KFT I. - Sárospataki TC 45 - 11
13:40 Nyíregyházi SN KFT II. - Tiszavasvári SE 13 - 13
2020. március 8., vasárnap
Alsózsolca, Sportcsarnok
10:00 AKSC-BOKA - SRKG Alapítvány 20 - 10
10:55 Salgótarjáni Strandépítők - Dombrádi MOBIL DSE 19 - 21
11:50 SRKG Alapítvány - Hatvani KSZSE 23 - 4
12:45 AKSC-BOKA - Salgótarjáni Strandépítők 34 - 10
13:40 Dombrádi MOBIL DSE - Hatvani KSZSE 21 - 14
2020. március 21., szombat
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
10:00 Salgótarjáni Strandépítők - Hatvani KSZSE      
10:55 Kazincbarcikai KSE - AKSC-BOKA      
11:50 Hatvani KSZSE - Bőcs KSC      
12:45 Salgótarjáni Strandépítők - Kazincbarcikai KSE      
13:40 Bőcs KSC - AKSC-BOKA      
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
09:00 SRKG Alapítvány - Sárospataki TC      
09:55 Nyíregyházi SN KFT II. - Dombrádi MOBIL DSE      
10:50 Sárospataki TC - Tiszavasvári SE      
11:45 SRKG Alapítvány - Nyíregyházi SN KFT II.      
12:40 Tiszavasvári SE - Dombrádi MOBIL DSE      
2020. március 22., vasárnap
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
09:00 Gyöngyösi KK - Eger SZSE      
09:55 Karaván FSC - Kispályás Műfüves NKFT      
10:50 Mezőkövesdi KC - Eger SZSE      
11:45 Karaván FSC - Nyíregyházi SN KFT I.      
12:40 Gyöngyösi KK - Kispályás Műfüves NKFT      
13:35 Nyíregyházi SN KFT I. - Mezőkövesdi KC      
2020. április 4., szombat
Sárospatak, Árpád Vezér Gimn.
10:00 Sárospataki TC - AKSC-BOKA      
10:55 SRKG Alapítvány - Bőcs KSC      
11:50 Kispályás Műfüves NKFT - AKSC-BOKA      
12:45 Sárospataki TC - Bőcs KSC      
13:40 SRKG Alapítvány - Kispályás Műfüves NKFT      
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
10:00 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC      
10:55 Salgótarjáni Strandépítők - Eger SZSE      
11:50 Karaván FSC - Mezőkövesdi KC      
12:45 Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni Strandépítők      
13:40 Eger SZSE - Karaván FSC      
2020. április 5., vasárnap
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT II. - Nyíregyházi SN KFT I.      
10:55 Hatvani KSZSE - Tiszavasvári SE      
11:50 Nyíregyházi SN KFT I. - Gyöngyösi KK      
12:45 Dombrádi MOBIL DSE - Hatvani KSZSE      
13:40 Nyíregyházi SN KFT II. - Tiszavasvári SE      
14:40 Gyöngyösi KK - Dombrádi MOBIL DSE      
2020. május 2., szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
09:00 Karaván FSC - Gyöngyösi KK      
09:55 Kazincbarcikai KSE - Kispályás Műfüves NKFT      
09:55 Gyöngyösi KK - AKSC-BOKA      
11:45 Hatvani KSZSE - Kispályás Műfüves NKFT      
12:40 Karaván FSC - Kazincbarcikai KSE      
13:35 Hatvani KSZSE - AKSC-BOKA      
Nyíregyháza, Wesselényi M. Szakközépi.
10:00 Nyíregyházi SN KFT I. - Mezőkövesdi KC      
10:55 Eger SZSE - Nyíregyházi SN KFT II.      
11:50 Mezőkövesdi KC - SRKG Alapítvány      
12:45 Nyíregyházi SN KFT I. - Eger SZSE      
13:40 Nyíregyházi SN KFT II. - SRKG Alapítvány      
2020. május 3., vasárnap
Bőcs, Sportcsarnok
10:00 Bőcs KSC - Tiszavasvári SE      
10:55 Salgótarjáni Strandépítők - Dombrádi MOBIL DSE      
11:50 Tiszavasvári SE - Sárospataki TC      
12:45 Bőcs KSC - Dombrádi MOBIL DSE      
13:40 Salgótarjáni Strandépítők - Sárospataki TC      
2020. május 16., szombat
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - Eger SZSE      
09:55 Tiszavasvári SE - Kazincbarcikai KSE      
10:50 Eger SZSE - Bőcs KSC      
11:45 Salgótarjáni Strandépítők - Tiszavasvári SE      
12:40 Gyöngyösi KK - Kazincbarcikai KSE      
13:35 Bőcs KSC - Salgótarjáni Strandépítők      
Hatvan, Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
10:00 Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT II.      
10:55 Karaván FSC - Nyíregyházi SN KFT I.      
11:55 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT II.      
12:45 Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT I.      
13:40 Mezőkövesdi KC - Karaván FSC      
2020. május 17., vasárnap
Sárospatak, SRK Wáberer Sportcentrum
10:00 SRKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE      
10:45 Kispályás Műfüves NKFT - AKSC-BOKA      
11:50 Sárospataki TC - Dombrádi MOBIL DSE      
12:45 SRKG Alapítvány - AKSC-BOKA      
13:40 Sárospataki TC - Kispályás Műfüves NKFT