Gyermekbajnokság FU11

Sterbinszky Amália régió
2018. október 7. vasárnap
Gyöngyös, Kálváriaparti Ált.Isk.
9:00 Gyöngyösi KK Hatvani KSZSE 18 - 5
9:45 KARAVÁN FSC Salgótarjáni Strandépítők 15 - 14
10:30 Hatvani KSZSE DVTK-Eger I 7 - 13
11:15 Salgótarjáni Strandépítők Mezőtúri AFC-Syngenta 8 - 10
12:00 DVTK-Eger I KARAVÁN FSC 2 - 16
12:45 Sütő Kézisuli DVTK-Eger II Kisköre 10 - 0
13:30 Tiszaföldvár VSE 2 Mezőtúri AFC-Syngenta 15 - 7
14:15 Tiszaföldvár VSE 1 DVTK-Eger II Kisköre 10 - 0
15:00 Tiszaföldvár VSE 2 Sütő Kézisuli 21 - 9
15:45 Tiszaföldvár VSE 1 Gyöngyösi KK 13 - 22
2018. október 28. vasárnap
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
9:30 Salgótarjáni Strandépítők DVTK-Eger II Kisköre 14 - 8
10:15 Gyöngyösi KK Mezőtúri AFC-Syngenta 10 - 15
11:00 DVTK-Eger II Kisköre Hatvani KSZSE 17 - 5
11:45 DVTK-Eger I Mezőtúri AFC-Syngenta 8 - 14
12:30 KARAVÁN FSC Gyöngyösi KK 16 - 13
13:15 DVTK-Eger I Sütő Kézisuli 8 - 10
14:00 Tiszaföldvár VSE 1 Hatvani KSZSE 9 - 4
14:45 Tiszaföldvár VSE 2 KARAVÁN FSC 18 - 8
15:30 Tiszaföldvár VSE 1 Sütő Kézisuli 15 - 16
16:15 Tiszaföldvár VSE 2 Salgótarjáni Strandépítők 16 - 9
2018. november 17. szombat
Tiszaföldvár, Homoki spcs.
10:00 Tiszaföldvár VSE 1 Mezőtúri AFC-Syngenta 13 - 15
10:45 KARAVÁN FSC Hatvani KSZSE 22 - 2
11:30 Mezőtúri AFC-Syngenta Sütő Kézisuli 15 - 16
12:15 KARAVÁN FSC Tiszaföldvár VSE 1 20 - 15
13:00 Hatvani KSZSE Sütő Kézisuli 7 - 19
13:45 Salgótarjáni Strandépítők Gyöngyösi KK 13 - 15
14:30 DVTK-Eger II Kisköre Tiszaföldvár VSE 2 3 - 18
15:15 DVTK-Eger I Salgótarjáni Strandépítők 8 - 8
16:00 DVTK-Eger II Kisköre Gyöngyösi KK 3 - 13
16:45 Tiszaföldvár VSE 2 DVTK-Eger I 12 - 2
2018. december 8. szombat
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
10:00 DVTK-Eger I Hatvani KSZSE 15 - 11
10:45 Sütő Kézisuli KARAVÁN FSC 14 - 18
11:30 Hatvani KSZSE Gyöngyösi KK 4 - 11
12:15 KARAVÁN FSC DVTK-Eger I 21 - 7
13:00 Sütő Kézisuli Gyöngyösi KK 19 - 11
13:45 Salgótarjáni Strandépítők Tiszaföldvár VSE 2 20 - 23
14:30 Mezőtúri AFC-Syngenta DVTK-Eger II Kisköre 10 - 8
15:15 Tiszaföldvár VSE 1 Salgótarjáni Strandépítők 15 - 22
16:00 Mezőtúri AFC-Syngenta Tiszaföldvár VSE 2 11 - 18
16:45 Tiszaföldvár VSE 1 DVTK-Eger II Kisköre 16 - 11
2019. március 9. szombat
Hatvan, Kodály Z. Ált.Isk.
9:00 Hatvani KSZSE DVTK-Eger I 6 - 12
9:45 DVTK-Eger II Kisköre Salgótarjáni Strandépítők   -  
10:30 DVTK-Eger I Gyöngyösi KK 6 - 15
11:15 DVTK-Eger II Kisköre Törökszentmiklósi KE   -  
12:00 Salgótarjáni Strandépítők Gyöngyösi KK 21 - 21
12:45 Sütő Kézisuli Törökszentmiklósi KE 13 - 13
13:30 Mezőtúri AFC-Syngenta KARAVÁN FSC 12 - 18
14:15 Tiszaföldvár VSE 2 Sütő Kézisuli 20 - 10
15:00 Tiszaföldvár VSE 1 Mezőtúri AFC-Syngenta 9 - 21
15:45 Tiszaföldvár VSE 2 KARAVÁN FSC 16 - 13
16:30 Hatvani KSZSE - Tiszaföldvár VSE 1 11 - 18
2019. március 30. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 KARAVÁN FSC Tiszaföldvár VSE 1 22 - 8
10:45 Tiszaföldvár VSE 2 Gyöngyösi KK 13 - 6
11:30 Tiszaföldvár VSE 1 DVTK-Eger I 14 - 11
12:15 Tiszaföldvár VSE 2 Salgótarjáni Strandépítők 24 - 10
13:00 DVTK-Eger I Gyöngyösi KK 6 - 17
13:45 Salgótarjáni Strandépítők Törökszentmiklósi KE 17 - 11
14:30 DVTK-Eger II Kisköre Mezőtúri AFC-Syngenta 7 - 13
15:15 Hatvani KSZSE Törökszentmiklósi KE 4 - 11
16:00 Mezőtúri AFC-Syngenta Sütő Kézisuli 19 - 6
16:45 Hatvani KSZSE DVTK-Eger II Kisköre 7 - 12
17:30 KARAVÁN FSC Sütő Kézisuli 25 - 16
2019. április 14. vasárnap
Mezőtúr, Városi Sportcsarnok
9:00 Tiszaföldvár VSE 2 Mezőtúri AFC-Syngenta 17 - 6
9:45 DVTK-Eger II Kisköre Törökszentmiklósi KE 8 - 19
10:30 Tiszaföldvár VSE 2 Tiszaföldvár VSE 1 27 - 11
11:15 Törökszentmiklósi KE KARAVÁN FSC 7 - 21
12:00 DVTK-Eger II Kisköre Tiszaföldvár VSE 1 2 - 6
12:45 KARAVÁN FSC Salgótarjáni Strandépítők 15 - 7
13:30 DVTK-Eger I Sütő Kézisuli 7 - 17
14:15 Hatvani KSZSE Salgótarjáni Strandépítők 8 - 22
15:00 Sütő Kézisuli Gyöngyösi KK 19 - 18
15:45 Hatvani KSZSE DVTK-Eger I 8 - 12
16:30 Gyöngyösi KK Mezőtúri AFC-Syngenta 14 - 10
2019. május 4. szombat
Törökszentmiklós, Városi Sportcsarnok
9:00 Törökszentmiklósi KE Sütő Kézisuli 9 - 16
9:45 Tiszaföldvár VSE 2 Mezőtúri AFC-Syngenta 15 - 7
10:30 Sütő Kézisuli Salgótarjáni Strandépítők 20 - 15
11:15 Tiszaföldvár VSE 2 KARAVÁN FSC 11 - 8
12:00 Salgótarjáni Strandépítők Mezőtúri AFC-Syngenta 9 - 18
12:45 KARAVÁN FSC Gyöngyösi KK 15 - 11
13:30 DVTK-Eger II Kisköre DVTK-Eger I 9 - 9
14:15 Hatvani KSZSE Gyöngyösi KK 1 - 19
15:00 DVTK-Eger I Tiszaföldvár VSE 1 7 - 17
15:45 Hatvani KSZSE DVTK-Eger II Kisköre 5 - 15
16:30 Törökszentmiklósi KE Tiszaföldvár VSE 1 18 - 20

 

2019. május 18. szombat
Karcag, Városi Sportcsarnok
9:00 Sütő Kézisuli Mezőtúri AFC-Syngenta 16 - 12
9:45 DVTK-Eger II Kisköre Tiszaföldvár VSE 1 9 - 26
10:30 Hatvani KSZSE Mezőtúri AFC-Syngenta 10 - 13
11:15 Tiszaföldvár VSE 1 Gyöngyösi KK 17 - 18
12:00 Hatvani KSZSE DVTK-Eger II Kisköre 14 - 8
12:45 Gyöngyösi KK Törökszentmiklósi KE 17 - 4
13:30 KARAVÁN FSC Salgótarjáni Strandépítők 18 - 10
14:15 Törökszentmiklósi KE DVTK-Eger I 10 - 12
15:00 Tiszaföldvár VSE 2 Salgótarjáni Strandépítők 19 - 8
15:45 DVTK-Eger I KARAVÁN FSC 4 - 26
16:30 Tiszaföldvár VSE 2 Sütő Kézisuli 19 - 10