NB III. Észak-Magyarország 'A'

NB III. Észak-Magyarország 'A'

1. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Domoszló SK I. 2:16
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2016-09-04 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. St-i - Mátraszelei ASE I. 6:12
Eger, Bem tábornok u. 3., 2016-09-04 11:00:00 
Füzesabonyi Sport Club Visontai ASE 15:03
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-09-03 11:00:00 
Kömlő Sport Club I. Kömlő Sport Club II. 0:00
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-09-04 10:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Bátonyterenye VASK 14:04
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2016-09-03 11:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE X  
2. forduló
Domoszló SK I. Bátonyterenye VASK 13:05
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2016-09-18 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. Kömlő Sport Club I. 8:10
Eger, Bem tábornok u. 3., 2016-09-18 11:00:00 
Kömlő Sport Club II. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 3:15
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-09-18 10:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. Hatvani Asztalitenisz SE 18:00
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2016-09-17 10:00:00 
Jogosulatlan játék miatt.    
Visontai ASE SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 4:14
Visonta, Kossuth tér 10., 2016-09-18 11:00:00 
Füzesabonyi Sport Club X  
3. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Füzesabonyi Sport Club 8:10
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2016-09-25 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. Hatvani Asztalitenisz SE 11:07
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-09-25 10:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. Domoszló SK I. 7:11
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2016-09-24 10:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Kömlő Sport Club I. 18:00
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2016-09-24 11:00:00 
Visontai ASE Bátonyterenye VASK 4:14
Visonta, Kossuth tér 10., 2016-09-25 11:00:00 
Egri Coop Sport Club III. X  
4. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Bátonyterenye VASK 12:06
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2017-12-04 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. Domoszló SK I. 4:14
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-12-04 10:00:00 
Füzesabonyi Sport Club St-i - Mátraszelei ASE I. 13:05
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-10-01 11:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 5:13
Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-10-02 10:00:00 
Kömlő Sport Club I. Visontai ASE 18:00
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-10-02 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. X  
5. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Kömlő Sport Club I. 9:09
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2016-10-09 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. Füzesabonyi Sport Club 8:10
Eger, Bem tábornok u. 3., 2016-10-09 15:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. Bátonyterenye VASK 7:11
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2016-10-08 10:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Kömlő Sport Club II. 16:02
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2016-10-08 11:00:00 
Visontai ASE Hatvani Asztalitenisz SE 9:09
Visonta, Kossuth tér 10., 2016-10-09 11:00:00 
Domoszló SK I. X  
6. forduló
Bátonyterenye VASK Egri Coop Sport Club III. 14:04
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2016-10-16 10:00:00 
Füzesabonyi Sport Club Domoszló SK I. 9:09
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-10-15 16:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE BADISZ VSE II. Gúla Vasker 9:09
Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-10-16 10:00:00 
Kömlő Sport Club I. St-i - Mátraszelei ASE I. 15:03
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-10-16 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. Visontai ASE 12:06
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-10-16 10:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. X  
7. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Visontai ASE 15:03
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2016-11-06 10:00:00 
Domoszló SK I. Hatvani Asztalitenisz SE 14:04
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2016-11-06 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. Kömlő Sport Club II. 12:06
Eger, Bem tábornok u. 3., 2016-11-05 16:00:00 
Füzesabonyi Sport Club Kömlő Sport Club I. 4:14
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-10-29 10:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 5:13
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2016-11-05 10:00:00 
Bátonyterenye VASK X  
8. forduló
Bátonyterenye VASK Hatvani Asztalitenisz SE 6:12
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2016-11-13 10:00:00 
Domoszló SK I. SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 3:15
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2016-11-13 10:00:00 
Egri Coop Sport Club III. Visontai ASE 5:13
Eger, Bem tábornok u. 3., 2016-12-03 16:00:00 
Füzesabonyi Sport Club Kömlő Sport Club II. 12:06
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-12-02 18:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 7:11
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2016-11-12 10:00:00 
Kömlő Sport Club I. X  
9. forduló
Bátonyterenye VASK Füzesabonyi Sport Club 8:10
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2016-11-20 10:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Egri Coop Sport Club III. 13:05
Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-11-20 10:00:00 
Kömlő Sport Club I. Domoszló SK I. 6:12
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-11-20 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. St-i - Mátraszelei ASE I. 5:13
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-11-20 13:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 15:03
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2016-11-20 11:00:00 
Visontai ASE X  
10. forduló
Füzesabonyi Sport Club Hatvani Asztalitenisz SE 11:07
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-11-22 17:00:00 
Kömlő Sport Club I. Bátonyterenye VASK 13:05
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-11-27 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. Domoszló SK I. 7:11
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-11-27 10:00:00 
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Egri Coop Sport Club III. 14:04
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2016-11-26 11:00:00 
Visontai ASE St-i - Mátraszelei ASE I. 9:09
Visonta, Kossuth tér 10., 2016-11-27 11:00:00 
BADISZ VSE II. Gúla Vasker X  
11. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Egri Coop Sport Club III. 13:05
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2016-12-04 10:00:00 
Füzesabonyi Sport Club SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 4:14
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2016-12-03 11:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Kömlő Sport Club I. 8:10
Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-12-04 10:00:00 
Kömlő Sport Club II. Bátonyterenye VASK 10:08
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2016-12-04 10:00:00 
Visontai ASE Domoszló SK I. 2:16
Visonta, Kossuth tér 10., 2016-12-04 11:00:00 
St-i - Mátraszelei ASE I. X  
12. forduló
Bátonyterenye VASK SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 2:16
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-01-15 10:00:00
Domoszló SK I. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 17:1
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-01-15 10:00:00
Kömlő Sport Club II. Kömlő Sport Club I. 3:15
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2017-01-15 10:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. Egri Coop Sport Club III. 11:7
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2017-01-14 10:00:00
Visontai ASE Füzesabonyi Sport Club 3:15
Visonta, Kossuth tér 10., 2017-01-15 11:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE X  
13. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Kömlő Sport Club II. 10:8
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2017-02-12 10:00:00
Bátonyterenye VASK Domoszló SK I. 6:12
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-02-12 10:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE St-i - Mátraszelei ASE I. 10:8
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-02-12 10:00:00
Kömlő Sport Club I. Egri Coop Sport Club III. 14:4
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2017-02-12 10:00:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Visontai ASE 18:0
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2017-02-11 11:00:00
Füzesabonyi Sport Club X  
14. forduló
Bátonyterenye VASK Visontai ASE 9:9
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-02-19 10:00:00
Domoszló SK I. St-i - Mátraszelei ASE I. 11:7
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-02-19 10:00:00
Füzesabonyi Sport Club BADISZ VSE II. Gúla Vasker 15:3
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2017-02-18 11:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE Kömlő Sport Club II. 11:7
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-02-19 10:00:00
Kömlő Sport Club I. SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 6:12
Kömlő, Fő út 18-20. Ált. Isk., 2017-02-19 10:00:00
Egri Coop Sport Club III. X  
15. forduló
Bátonyterenye VASK BADISZ VSE II. Gúla Vasker 13:05
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-03-05 10:00:00 
Domoszló SK I. Egri Coop Sport Club III. 12:6
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-03-19 10:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. Füzesabonyi Sport Club 4:14
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2017-03-18 10:00:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Hatvani Asztalitenisz SE 14:4
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2017-03-15 11:00:00
Visontai ASE Kömlõ Sport Club I. 2:16
Visonta, Kossuth tér 10., 2017-03-19 11:00:00
Kömlõ Sport Club II. X  
16. forduló
Bátonyterenye VASK St-i - Mátraszelei ASE I. 12:6
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-03-26 10:00:00
Füzesabonyi Sport Club Egri Coop Sport Club III. 11:07
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2017-03-04 10:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Visontai ASE 12:6
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-03-26 10:00:00
Kömlõ Sport Club I. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 18:0
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-03-26 10:00:00
Kömlõ Sport Club II. SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 8:10
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-03-26 13:00:00
Domoszló SK I. X  
17. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker Hatvani Asztalitenisz SE 9:9
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2017-04-16 10:00:00
Domoszló SK I. Füzesabonyi Sport Club 11:7
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-04-16 10:00:00
Egri Coop Sport Club III. Bátonyterenye VASK 8:10
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-04-15 16:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. Kömlõ Sport Club I. 4:14
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2017-04-15 10:00:00
Visontai ASE Kömlõ Sport Club II. 11:7
Visonta, Kossuth tér 10., 2017-04-16 11:00:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. X  
18. forduló
Hatvani Asztalitenisz SE Domoszló SK I. 6:12
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-04-30 10:00:00
Kömlõ Sport Club I. Füzesabonyi Sport Club 10:8
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-04-30 10:00:00
Kömlõ Sport Club II. Egri Coop Sport Club III. 8:10
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-03-09 17:30:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. St-i - Mátraszelei ASE I. 18:0
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2017-04-29 11:00:00
Visontai ASE BADISZ VSE II. Gúla Vasker 9:9
Visonta, Kossuth tér 10., 2017-04-30 11:00:00
Bátonyterenye VASK X  
19. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker St-i - Mátraszelei ASE I. 10:8
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2017-05-14 10:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE Bátonyterenye VASK 11:7
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-05-14 10:00:00
Kömlõ Sport Club II. Füzesabonyi Sport Club 5:13
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-05-14 10:00:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Domoszló SK I. 18:0
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2017-05-13 11:00:00
Visontai ASE Egri Coop Sport Club III. 4:14
Visonta, Kossuth tér 10., 2017-05-14 11:00:00
Kömlõ Sport Club I. X  
20. forduló
BADISZ VSE II. Gúla Vasker SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 10:8
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2017-05-21 15:00:00
Domoszló SK I. Kömlõ Sport Club I. 9:9
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-05-21 10:00:00
Egri Coop Sport Club III. Hatvani Asztalitenisz SE 8:10
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-05-20 16:00:00
Füzesabonyi Sport Club Bátonyterenye VASK 10:8
Füzesabony, Ifjúság út 17. Ált. Isk., 2017-05-20 11:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. Kömlõ Sport Club II. 12:6
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2017-05-20 10:00:00
Visontai ASE X  
21. forduló
Bátonyterenye VASK Kömlõ Sport Club I. 4:14
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-05-28 10:00:00
Domoszló SK I. Kömlõ Sport Club II. 18:0
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-05-28 10:00:00
Egri Coop Sport Club III. SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. 13:5
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-05-27 16:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE Füzesabonyi Sport Club 7:11
Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-05-28 10:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. Visontai ASE 10:8
Mátraszele, Ált. Isk. tornaterme, 2017-05-27 10:00:00
BADISZ VSE II. Gúla Vasker X  
22. forduló
Bátonyterenye VASK Kömlõ Sport Club II. 12:6
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2017-06-04 10:00:00
Domoszló SK I. Visontai ASE 8:10
Domoszló, Deák tér 5. Ált. Isk., 2017-06-04 10:00:00
Egri Coop Sport Club III. BADISZ VSE II. Gúla Vasker 9:9
Eger, Bem tábornok u. 3., 2017-06-03 16:00:00
Kömlõ Sport Club I. Hatvani Asztalitenisz SE 14:4
Kömlõ, Fõ út 18-20. Ált. Isk., 2017-06-04 10:00:00
SZERVA Asztalitenisz SE Szécsény III. Füzesabonyi Sport Club 11:7
Szécsény, Magyar út 13-15. Ált. Isk., 2017-06-03 11:00:00
St-i - Mátraszelei ASE I. X