Heves megye I. osztály

Heves megye I. osztály

1. forduló
Füzesabonyi SC II. Hatvani Szabó József SE 9:9
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2016-09-11 10:00:00 
Hatvani ASE II. Karácsond SE I. 7:11
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-09-02 18:00:00 
Lőrinci AC II. Besenyőtelek SC 14:4
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-09-08 17:00:00 
Mátra SE Gyöngyöspatai SzE I. 4:14
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-09-08 17:30:00 
Pegazus A.tálya SE III. Pegazus A.tálya SE IV. 12:6
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-09-03 10:00:00 
2. forduló
Mátra SE Besenyőtelek SC 9:9
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-12-01 17:30:00 
Gyöngyöspatai SzE I. Pegazus A.tálya SE III. 12:6
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2016-09-29 17:00:00 
Hatvani ASE II. Pegazus A.tálya SE IV. 5:13
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-09-23 17:00:00 
Lőrinci AC II. Hatvani Szabó József SE 16:2
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-09-15 17:00:00 
Karácsond SE I. Füzesabonyi SC II. 12:6
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2016-09-18 10:00:00 
3. forduló
Füzesabonyi SC II. Hatvani ASE II. 11:7
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2016-09-25 10:00:00 
Lőrinci AC II. Karácsond SE I. 14:4
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-09-20 17:00:00 
Mátra SE Hatvani Szabó József SE 11:7
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-09-22 17:30:00 
Pegazus A.tálya SE III. Besenyőtelek SC 17:1
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-09-26 17:00:00 
Pegazus A.tálya SE IV. Gyöngyöspatai SzE I. 7:11
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-09-24 14:00:00 
4. forduló
Besenyőtelek SC Gyöngyöspatai SzE I. 5:13
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2016-10-20 18:00:00 
Füzesabonyi SC II. Pegazus A.tálya SE IV. 10:8
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2016-10-02 10:00:00 
Hatvani ASE II. Lőrinci AC II. 2:16
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-10-01 10:00:00 
Pegazus A.tálya SE III. Hatvani Szabó József SE 17:1
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-10-02 10:00:00 
Karácsond SE I. Mátra SE 7:11
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2016-09-29 18:00:00 
5. forduló
Gyöngyöspatai SzE I. Hatvani Szabó József SE 15:3
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2016-10-09 10:00:00 
Lőrinci AC II. Füzesabonyi SC II. 17:1
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-10-25 17:00:00 
Mátra SE Hatvani ASE II. 14:4
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-10-05 17:30:00 
Pegazus A.tálya SE III. Karácsond SE I. 14:4
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-10-08 10:00:00 
Pegazus A.tálya SE IV. Besenyőtelek SC 9:9
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-10-08 14:00:00 
6. forduló
Füzesabonyi SC II. Mátra SE 5:13
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2016-10-28 17:00:00 
Hatvani ASE II. Pegazus A.tálya SE III. 3:15
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-10-16 10:00:00 
Besenyőtelek SC Hatvani Szabó József SE 12:6
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2016-10-14 18:00:00 
Karácsond SE I. Gyöngyöspatai SzE I. 6:12
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2016-10-16 10:00:00 
Lőrinci AC II. Pegazus A.tálya SE IV. 16:2
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-10-13 17:00:00 
7. forduló
Besenyőtelek SC Karácsond SE I. 8:10
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2016-11-04 18:00:00 
Gyöngyöspatai SzE I. Hatvani ASE II. 16:2
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2016-11-03 17:00:00 
Mátra SE Lőrinci AC II. 7:11
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-10-27 17:30:00 
Pegazus A.tálya SE III. Füzesabonyi SC II. 13:5
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-11-05 10:00:00 
Pegazus A.tálya SE IV. Hatvani Szabó József SE 13:5
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2016-10-24 17:00:00 
8. forduló
Füzesabonyi SC II. Gyöngyöspatai SzE I. 4:14
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2016-11-13 10:00:00 
Hatvani ASE II. Besenyőtelek SC 11:7
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2016-11-12 10:00:00 
Karácsond SE I. Hatvani Szabó József SE 12:6
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2016-11-13 10:00:00 
Lőrinci AC II. Pegazus A.tálya SE III. 9:9
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2016-11-10 17:00:00 
Mátra SE Pegazus A.tálya SE IV. 14:4
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-11-17 17:30:00 
9. forduló
Besenyőtelek SC Füzesabonyi SC II. 12:06
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2016-12-15 18:00:00 
Gyöngyöspatai SzE I. Lőrinci AC II. 9:9
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2016-11-28 19:00:00 
Hatvani Szabó József SE Hatvani ASE II. 10:8
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 2016-11-18 18:00:00 
Mátra SE Pegazus A.tálya SE III. 6:12
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2016-11-24 17:30:00 
Karácsond SE I. Pegazus A.tálya SE IV. 13:5
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2016-11-20 10:00:00 
10. forduló
Besenyőtelek SC Lőrinci AC II. 2:16
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-03-09 17:00:00 
Gyöngyöspatai SzE I. Mátra SE 16:2
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2017-06-01 17:30:00
Hatvani Szabó József SE Füzesabonyi SC II. 12:6
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 2017-02-05 10:00:00
Karácsond SE I. Hatvani ASE II. 11:7
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 18:00:00
Pegazus A.tálya SE IV. Pegazus A.tálya SE III. 4:14
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-02-04 10:00:00
11. forduló
Füzesabonyi SC II. Karácsond SE I. 11:7
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-02-12 10:00:00
Lőrinci AC II. Hatvani Szabó József SE 12:6
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2017-02-12 10:00:00
Mátra SE Besenyőtelek SC 9:9
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 17:30:00
Pegazus A.tálya SE III. Gyöngyöspatai SzE I.  
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-03-12 10:00:00
Pegazus A.tálya SE IV. Hatvani ASE II. 12:6
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-02-11 14:00:00
12. forduló
Besenyőtelek SC Pegazus A.tálya SE III. 2:16
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-02-19 10:00:00
Gyöngyöspatai SzE I. Pegazus A.tálya SE IV. 16:2
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2017-02-18 10:00:00
Hatvani ASE II. Füzesabonyi SC II. 9:9
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4.,  2017-02-18 10:00:00
Hatvani Szabó József SE Mátra SE 8:10
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 2017-02-17 18:00:00
Karácsond SE I. Lőrinci AC II. 8:10
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2017-02-19 16:00:00
13. forduló
Gyöngyöspatai SzE I. Besenyőtelek SC 16:2
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 
Lőrinci AC II. Hatvani ASE II. 15:3
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 
Mátra SE Karácsond SE I. 4:14
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 
Pegazus A.tálya SE III. Hatvani Szabó József SE 6:12
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 
Pegazus A.tálya SE IV. Füzesabonyi SC II. 5:13
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 
14. forduló
Besenyőtelek SC Pegazus A.tálya SE IV. 10:8
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 
Füzesabonyi SC II. Lőrinci AC II. 2:16
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 
Hatvani ASE II. Mátra SE 11:7
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 
Hatvani Szabó József SE Gyöngyöspatai SzE I. 3:15
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 
Karácsond SE I. Pegazus A.tálya SE III. 6:12
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 
15. forduló
Hatvani Szabó József SE Besenyőtelek SC 9:9
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 2017-04-16 10:00:00
Gyöngyöspatai SzE I. Karácsond SE I. 14:4
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 2017-04-15 10:00:00
Mátra SE Füzesabonyi SC II. 10:8
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6., 2017-04-13 17:30:00
Pegazus A.tálya SE III. Hatvani ASE II. 16:0
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-04-15 10:00:00
Pegazus A.tálya SE IV. Lőrinci AC II. 5:13
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-04-15 14:00:00
16. forduló
Füzesabonyi SC II. Pegazus A.tálya SE III. 4:14
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-04-30 10:00:00
Hatvani ASE II. Gyöngyöspatai SzE I. 8:10
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-04-29 10:00:00
Hatvani Szabó József SE Pegazus A.tálya SE IV.  9:9
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 2017-03-12 10:00:00 
Karácsond SE I. Besenyőtelek SC 5:13
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 2017-04-30 10:00:00
Lőrinci AC II. Mátra SE 14:4
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 2017-04-27 17:00:00
17. forduló
Besenyőtelek SC Hatvani ASE II.  
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 
Gyöngyöspatai SzE I. Füzesabonyi SC II. 16:2
Gyöngyöspata Művelődési Ház 3035 Gyöngyöspata Fő út 63., 
Hatvani Szabó József SE Karácsond SE I. 10:8
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy - Zs. út 8., 
Pegazus A.tálya SE III. Lőrinci AC II. 4:14
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 
Pegazus A.tálya SE IV. Mátra SE 7:11
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 
18. forduló
Füzesabonyi SC II. Besenyőtelek SC  
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 
Hatvani ASE II. Hatvani Szabó József SE 11:7
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 
Karácsond SE I. Pegazus A.tálya SE IV.  
Gönczy Pál Ált. Iskola 3281 Karácsond, Szent István u. 40., 
Lőrinci AC II. Gyöngyöspatai SzE I. 6:12
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3021 Lőrinci, Temesvári út 9., 
Mátra SE Pegazus A.tálya SE III. 6:12
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z . u. 6.,