Heves megye II. osztály

1. forduló
Füzesabonyi SC II. HRT Spedition Egri AK IV. 14:4
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-03-28 10:00:00    
Részletes eredmények    
Kömlő SC II. Vámosgyörk SE 6:12
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-02 14:00:00    
Részletes eredmények    
Pétervására SE I. Pétervására SE II. 17:1
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-03-26 17:30:00    
Részletes eredmények    
2. forduló
HRT Spedition Egri AK IV. Kömlő SC II. 12:6
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-07 18:00:00    
Részletes eredmények    
Pétervására SE I. Vámosgyörk SE 16:2
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-06 17:30:00    
Részletes eredmények    
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel pályaválasztói jog csere.    
Pétervására SE II. Füzesabonyi SC II. 5:13
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-30 17:30:00    
Részletes eredmények    
A Füzesabonyi SC II. kérésére, közös megegyezéssel halasztva.    
3. forduló
Kömlő SC II. Füzesabonyi SC II. 3:15
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-07 17:00:00    
Részletes eredmények    
A Füzesabonyi SC II. kérésére, közös megegyezéssel halasztva.    
Pétervására SE I. HRT Spedition Egri AK IV. 12:6
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-16 17:30:00    
Részletes eredmények    
Pétervására SE II. Vámosgyörk SE 5:13
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-20 18:00:00    
Részletes eredmények    
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel pályaválasztói jog csere.    
4. forduló
Füzesabonyi SC II. Pétervására SE I. 10:8
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-02 10:00:00    
Részletes eredmények    
HRT Spedition Egri AK IV. Vámosgyörk SE 8:10
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-04-22 18:00:00    
Részletes eredmények    
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megegyezéssel halasztva.    
Pétervására SE II. Kömlő SC II. 4:14
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-04-23 17:30:00    
Részletes eredmények    
5. forduló
Kömlő SC II. Pétervására SE I. 3:15
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-09 14:00:00    
Részletes eredmények    
Pétervására SE II. HRT Spedition Egri AK IV. 13:5
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-07 17:30:00    
Részletes eredmények    
Vámosgyörk SE Füzesabonyi SC II. 8:10
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-05-09 10:00:00    
Részletes eredmények    
A Füzesabonyi SC II. kérésére, közös megegyezéssel pályaválasztói jog csere.    
6. forduló
HRT Spedition Egri AK IV. Füzesabonyi SC II. 0:18
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-05-21 18:00:00    
A Füzesabonyi SC II. kérésére, közös megegyezéssel halasztva.    
Pétervására SE II. Pétervására SE I. 2:16
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-14 17:30:00    
Részletes eredmények    
Vámosgyörk SE Kömlő SC II. 13:5
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-05-16 10:00:00    
Részletes eredmények    
7. forduló
Füzesabonyi SC II. Pétervására SE II. 13:5
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-05-30 10:00:00    
Kömlő SC II. HRT Spedition Egri AK IV. 4:14
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-05-30 14:00:00    
Vámosgyörk SE Pétervására SE I. 5:13
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-05-28 18:00:00    
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel időpont-módosítás és pályaválasztói jog csere.    
8. forduló
Füzesabonyi SC II. Kömlő SC II. 13:5
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-06 10:00:00    
HRT Spedition Egri AK IV. Pétervására SE I. 12:6
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-06-02 18:00:00    
Vámosgyörk SE Pétervására SE II. 11:7
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-06-04 18:00:00    
A Vámosgyörk SE kérésére, közös megyegyezéssel halasztás és pályaválasztói jog csere.    
9. forduló
Kömlő SC II. Pétervására SE II. 11:7
Kömlő, Fő út 23. (Művelődési Ház), 2021-06-13 14:00:00    
Pétervására SE I. Füzesabonyi SC II. 8:10
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-11 17:30:00    
Vámosgyörk SE HRT Spedition Egri AK IV. 12:6
Vámosgyörk, Rákóczi F. u. 23. (Iskola tornaterme), 2021-06-13 10:00:00    
10. forduló
Füzesabonyi SC II. Vámosgyörk SE 13:5
Füzesabony, Szabadság út 33. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-20 10:00:00    
A Füzesabonyi SC II. kérésére, közös megegyezéssel pályaválasztói jog csere.    
HRT Spedition Egri AK IV. Pétervására SE II. 9:9
Eger, Bem tábornok út 3. (Dr. Ruttkay Vilmos Játékcsarnok), 2021-06-16 18:00:00    
Pétervására SE I. Kömlő SC II. 16:2
Pétervására, Szabadság tér 1. (Városi Sportcsarnok), 2021-06-18 17:30:00