NB III. Észak-Magyarország 'A'

1. forduló    
BADISZ VSE I. BADISZ VSE IV. Érsekvadkert 12:6
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-09-08 10:00:00    
Füzesabonyi SC Gyöngyöspatai SzE 5:13
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-09-07 11:00:00    
Karácsond NKHSE Bátonyterenye VASK 5:13
Karácsond, Szent István út 40., 2019-09-08 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Mátraszelei ASE 9:9
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-09-08 10:00:00    
Lőrinci AC X  
2. forduló
BADISZ VSE I. Bátonyterenye VASK 7:11
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-09-15 10:00:00    
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert Lőrinci AC 7:11
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2019-09-15 10:00:00    
Füzesabonyi SC Karácsond NKHSE 9:9
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-09-14 11:00:00    
Mátraszelei ASE Gyöngyöspatai SzE 9:9
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-09-15 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. X  
3. forduló
BADISZ VSE I. Füzesabonyi SC 12:6
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-09-22 10:00:00    
Karácsond NKHSE Mátraszelei ASE 9:9
Karácsond, Szent István út 40., 2019-09-22 10:00:00    
Lőrinci AC Bátonyterenye VASK 7:11
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2019-09-21 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Gyöngyöspatai SzE 12:6
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-09-22 10:00:00    
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert X  
4. forduló
Bátonyterenye VASK BADISZ VSE IV. Érsekvadkert 15:3
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2019-10-20 10:00:00    
Füzesabonyi SC Lőrinci AC 6:12
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-10-19 11:00:00    
Mátraszelei ASE BADISZ VSE I. 8:10
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-10-20 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Karácsond NKHSE 11:7
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-10-20 10:00:00    
Gyöngyöspatai SzE X  
5. forduló
BADISZ VSE I. Pegazus-Andornaktálya II. 11:7
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-10-27 10:00:00    
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert Füzesabonyi SC 5:13
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2019-10-27 10:00:00    
Karácsond NKHSE Gyöngyöspatai SzE 8:10
Karácsond, Szent István út 40., 2019-10-27 10:00:00    
Lőrinci AC Mátraszelei ASE 12:6
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2019-10-26 10:00:00    
Bátonyterenye VASK X  
6. forduló
BADISZ VSE I. Gyöngyöspatai SzE 18:0
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-11-17 10:00:00    
Füzesabonyi SC Bátonyterenye VASK 10:8
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-11-16 11:00:00    
Mátraszelei ASE BADISZ VSE IV. Érsekvadkert 6:12
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-11-17 10:00:00    
Lőrinci AC Pegazus-Andornaktálya II. 13:5
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2019-11-14 18:00:00    
Karácsond NKHSE X  
7. forduló
BADISZ VSE I. Karácsond NKHSE 15:3
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-11-24 10:00:00    
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert Pegazus-Andornaktálya II. 6:12
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2019-11-24 10:00:00    
Bátonyterenye VASK Mátraszelei ASE 14:4
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2019-11-24 10:00:00    
Lőrinci AC Gyöngyöspatai SzE 13:5
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2019-11-23 10:00:00    
Füzesabonyi SC X  
8. forduló
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert Gyöngyöspatai SzE 8:10
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2019-12-08 10:00:00    
Füzesabonyi SC Mátraszelei ASE 8:10
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-12-08 9:00:00    
Karácsond NKHSE Lőrinci AC 3:15
Karácsond, Szent István út 40., 2019-12-08 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Bátonyterenye VASK 6:12
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-12-08 10:00:00    
BADISZ VSE I. X  
9. forduló
BADISZ VSE IV. Érsekvadkert Karácsond NKHSE 6:12
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2019-12-15 10:00:00    
Bátonyterenye VASK Gyöngyöspatai SzE 15:3
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2019-12-15 10:00:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Füzesabonyi SC 13:5
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-12-15 15:00:00    
Lőrinci AC BADISZ VSE I. 6:12
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2019-12-14 10:00:00    
Mátraszelei ASE X  
10. forduló
BADISZ VSE II. Érsekvadkert BADISZ VSE I. 10:08
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2020-01-12 10:00    
Bátonyterenye VASK Karácsond NKHSE 13:05
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2020-01-11 10:00    
Gyöngyöspatai SzE Füzesabonyi SC 11:07
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-01-12 10:00    
Mátraszelei ASE Pegazus-Andornaktálya II. 8:10
Mátraszele, Szabadság út 65., 2020-01-12 10:00    
Lőrinci AC X  
11. forduló
Bátonyterenye VASK BADISZ VSE I. 14:4
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2020-01-18 10:00    
Gyöngyöspatai SzE Mátraszelei ASE 10:8
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-01-18 10:00    
Karácsond NKHSE Füzesabonyi SC 10:8
Karácsond, Szent István út 40., 2020-01-26 10:00    
Lőrinci AC (halasztva) BADISZ VSE II. Érsekvadkert 15:3
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2020-01-18 10:00    
Pegazus-Andornaktálya II. X  
12. forduló
Bátonyterenye VASK Lőrinci AC 12:6
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2020-02-01 10:00    
Füzesabonyi SC BADISZ VSE I. 4:14
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2020-02-01 11:00    
Gyöngyöspatai SzE Pegazus-Andornaktálya II. 6:12
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-02-01 10:00    
Mátraszelei ASE Karácsond NKHSE 9:9
Mátraszele, Szabadság út 65., 2020-02-02 10:00    
BADISZ VSE II. Érsekvadkert X  
13. forduló
BADISZ VSE I. Mátraszelei ASE 12:6
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2020-02-16 10:00    
BADISZ VSE II. Érsekvadkert Bátonyterenye VASK 5:13
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2020-02-16 10:00    
Karácsond NKHSE Pegazus-Andornaktálya II. 10:8
Karácsond, Szent István út 40., 2020-02-16 10:00    
Lőrinci AC Füzesabonyi SC 10:8
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2020-02-15 10:00    
Gyöngyöspatai SzE X  
14. forduló
Füzesabonyi SC BADISZ VSE II. Érsekvadkert 10:8
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2020-03-14 11:00    
Gyöngyöspatai SzE Karácsond NKHSE 8:10
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-03-14 10:00    
Mátraszelei ASE Lőrinci AC  
Mátraszele, Szabadság út 65., 2020-03-15 10:00    
Pegazus-Andornaktálya II. BADISZ VSE I.  
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2020-03-15 10:00    
Bátonyterenye VASK X  
15. forduló
BADISZ VSE II. Érsekvadkert Mátraszelei ASE  
Érsekvadkert, Eötvös út 1., 2020-04-05 10:00    
Bátonyterenye VASK Füzesabonyi SC  
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2020-04-04 10:00    
Gyöngyöspatai SzE BADISZ VSE I.  
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-04-04 10:00    
Pegazus-Andornaktálya II. Lőrinci AC  
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2020-04-05 10:00    
Karácsond NKHSE X  
16. forduló
Gyöngyöspatai SzE Lőrinci AC  
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-04-18 10:00    
Karácsond NKHSE BADISZ VSE I.  
Karácsond, Szent István út 40., 2020-04-19 10:00    
Mátraszelei ASE Bátonyterenye VASK  
Mátraszele, Szabadság út 65., 2020-04-19 10:00    
Pegazus-Andornaktálya II. BADISZ VSE II. Érsekvadkert  
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2020-04-19 10:00    
Füzesabonyi SC X  
17. forduló
Bátonyterenye VASK Pegazus-Andornaktálya II.  
Bátonyterenye, Jászai Mari út 2., 2020-05-02 10:00:00    
Gyöngyöspatai SzE BADISZ VSE II. Érsekvadkert  
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-05-02 10:00:00    
Lőrinci AC Karácsond NKHSE  
Lőrinci, Rákóczi út 27-29., 2020-05-02 10:00:00    
Mátraszelei ASE Füzesabonyi SC  
Mátraszele, Szabadság út 65., 2020-05-03 10:00:00    
BADISZ VSE I. X  
18. forduló
BADISZ VSE I. Lőrinci AC  
Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2020-05-10 10:00    
Füzesabonyi SC Pegazus-Andornaktálya II.  
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2020-05-10 10:00    
Gyöngyöspatai SzE Bátonyterenye VASK  
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2020-05-09 10:00    
Karácsond NKHSE BADISZ VSE II. Érsekvadkert  
Karácsond, Szent István út 40., 2020-05-10 10:00    
Mátraszelei ASE X