NB III. Észak-Magyarország 'B'

1. forduló
Füzesabonyi SC MEAFC II. 11:07
Kömlő SC Debrecen ASE 6:12
Ózd Városi SE EVSE-Pálosi II. 10:08
Szerencs VSE II. X1  
Tiszaújvárosi SC X2  
2. forduló
Debrecen ASE Szerencs VSE II. 8:10
EVSE-Pálosi II. Tiszaújvárosi SC 15:3
Füzesabonyi SC X2  
MEAFC II. Kömlő SC 5:13
X1 Ózd Városi SE  
3. forduló
Kömlő SC Füzesabonyi SC 9:9
Ózd Városi SE Debrecen ASE 14:4
Szerencs VSE II. MEAFC II. 12:6
Tiszaújvárosi SC X1  
X2 EVSE-Pálosi II.  
4. forduló
Debrecen ASE Tiszaújvárosi SC 8:10
Füzesabonyi SC Szerencs VSE II. 5:13
Kömlő SC X2  
MEAFC II. Ózd Városi SE 5:13
X1 EVSE-Pálosi II.  
5. forduló
EVSE-Pálosi II. Debrecen ASE 14:4
Ózd Városi SE Füzesabonyi SC 12:6
Szerencs VSE II. Kömlő SC 11:7
Tiszaújvárosi SC MEAFC II. 15:3
X2 X1  
6. forduló
Debrecen ASE X1  
Füzesabonyi SC Tiszaújvárosi SC 6:12
Kömlő SC Ózd Városi SE 7:11
MEAFC II. EVSE-Pálosi II. 6:12
Szerencs VSE II. X2  
7. forduló
EVSE-Pálosi II. Füzesabonyi SC 16:2
Ózd Városi SE Szerencs VSE II. 10:8
Tiszaújvárosi SC Kömlő SC 12:06
X1 MEAFC II.  
X2 Debrecen ASE  
8. forduló
Füzesabonyi SC X1  
Kömlő SC EVSE-Pálosi II. 4:14
MEAFC II. Debrecen ASE 6:12
Ózd Városi SE X2  
Szerencs VSE II. Tiszaújvárosi SC 18:0
9. forduló
Debrecen ASE Füzesabonyi SC 10:08
EVSE-Pálosi II. Szerencs VSE II. 10:08
Tiszaújvárosi SC Ózd Városi SE 12:06
X1 Kömlő SC  
X2 MEAFC II.  
10. forduló
Debrecen ASE Kömlő SC 12:06
EVSE-Pálosi II. Ózd Városi SE 18:00
MEAFC II. Füzesabonyi SC 10:08
X1 Szerencs VSE II.  
X2 Tiszaújvárosi SC  
11. forduló
Kömlő SC MEAFC II. 14:04
Ózd Városi SE X1  
Szerencs VSE II. Debrecen ASE 6:12
Tiszaújvárosi SC EVSE-Pálosi II. 8:10
X2 Füzesabonyi SC  
12. forduló
Debrecen ASE Ózd Városi SE 13:05
EVSE-Pálosi II. X2  
Füzesabonyi SC Kömlő SC 10:08
MEAFC II. Szerencs VSE II. 3:15
X1 Tiszaújvárosi SC  
13. forduló
EVSE-Pálosi II. X1  
Ózd Városi SE MEAFC II. 18:0
Szerencs VSE II. Füzesabonyi SC 11:7
Tiszaújvárosi SC Debrecen ASE 7:11
X2 Kömlő SC  
14. forduló
Debrecen ASE EVSE-Pálosi II. 6:12
Füzesabonyi SC Ózd Városi SE 7:11
Kömlő SC Szerencs VSE II. 7:11
MEAFC II. Tiszaújvárosi SC 2:16
X1 X2  
15. forduló
EVSE-Pálosi II. MEAFC II. 18:0
Ózd Városi SE Kömlő SC 11:7
Tiszaújvárosi SC Füzesabonyi SC 12:6
X1 Debrecen ASE  
X2 Szerencs VSE II.  
16. forduló
Debrecen ASE X2  
Füzesabonyi SC EVSE-Pálosi II. 2:16
Kömlő SC Tiszaújvárosi SC 3:15
MEAFC II. X1  
Szerencs VSE II. Ózd Városi SE 12:6
17. forduló
Debrecen ASE MEAFC II. 17:1
EVSE-Pálosi II. Kömlő SC 17:1
Tiszaújvárosi SC Szerencs VSE II. 8:10
X1 Füzesabonyi SC  
X2 Ózd Városi SE  
18. forduló
Füzesabonyi SC Debrecen ASE 2:16
Kömlő SC X1  
MEAFC II. X2  
Ózd Városi SE Tiszaújvárosi SC 9:9
Szerencs VSE II. EVSE-Pálosi II. 9:9