NB III. Észak-Magyarország 'A'

1. forduló
BADISZ VSE I. SZERVA ASE Szécsény III. 9:09
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2018-09-09 10:00:00 
Bátonyterenye VASK Füzesabony SC II. 12:06
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2018-09-09 10:00:00 
Karácsond-NKHSE Mátraszelei ASE 10:08
Karácsond, Szent István út 40., 2018-09-09 10:00:00 
Lőrinci Asztalitenisz Club Hatvani Asztalitenisz SE 14:04
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2018-09-08 10:00:00 
Pegazus-Andornaktálya II. Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 5:13
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2018-09-09 10:00:00 
2. forduló
Füzesabony SC II. Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 3:15
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2018-09-23 11:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE BADISZ VSE I. 6:12
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2018-09-23 10:00:00
Karácsond-NKHSE Pegazus-Andornaktálya II. 13:5
Karácsond, Szent István út 40., 2018-09-23 10:00:00
Mátraszelei ASE Lőrinci Asztalitenisz Club 6:12
Mátraszele, Szabadság út 65., 2018-09-23 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Bátonyterenye VASK 13:5
Szécsény, Magyar u. 15., 2018-09-22 10:00:00
3. forduló
BADISZ VSE I. Mátraszelei ASE 18:0
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2018-09-30 10:00:00
Bátonyterenye VASK Hatvani Asztalitenisz SE 10:8
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2018-09-30 10:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület SZERVA ASE Szécsény III. 8:10
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2018-09-29 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club Karácsond-NKHSE 12:6
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2018-09-29 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. Füzesabony SC II. 13:5
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2018-09-30 10:00:00
4. forduló
Hatvani Asztalitenisz SE Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 3:15
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2018-10-14 10:00:00
Karácsond-NKHSE BADISZ VSE I. 8:10
Karácsond, Szent István út 40., 2018-10-14 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club Pegazus-Andornaktálya II. 14:4
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2018-10-13 10:00:00
Mátraszelei ASE Bátonyterenye VASK 6:12
Mátraszele, Szabadság út 65., 2018-10-14 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Füzesabony SC II. 15:3
Szécsény, Magyar u. 15., 2018-10-13 10:00:00
5. forduló
BADISZ VSE I. Lőrinci Asztalitenisz Club 7:11
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2018-10-28 10:00:00
Bátonyterenye VASK Karácsond-NKHSE 8:10
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2018-10-28 10:00:00
Füzesabony SC II. Hatvani Asztalitenisz SE 10:8
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2018-10-28 11:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Mátraszelei ASE 16:2
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2018-10-27 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. SZERVA ASE Szécsény III. 1:17
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2018-10-28 10:00:00
6. forduló
BADISZ VSE I. Pegazus-Andornaktálya II. 14:04
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2018-11-11 10:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE SZERVA ASE Szécsény III. 6:12
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2018-11-11 10:00:00 
Karácsond-NKHSE Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 11:07
Karácsond, Szent István út 40., 2018-11-11 10:00:00 
Lőrinci Asztalitenisz Club Bátonyterenye VASK 10:08
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2018-11-10 10:00:00 
Mátraszelei ASE Füzesabony SC II. 11:07
Mátraszele, Szabadság út 65., 2018-11-11 10:00:00 
7. forduló
Bátonyterenye VASK BADISZ VSE I. 8:10
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2018-11-25 10:00:00
Füzesabony SC II. Karácsond-NKHSE 5:13
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2018-11-25 11:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Lőrinci Asztalitenisz Club  
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2018-11-24 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. Hatvani Asztalitenisz SE 15:3
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2018-11-25 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Mátraszelei ASE 13:5
Szécsény, Magyar u. 15., 2018-11-24 10:00:00
8. forduló
BADISZ VSE I. Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 12:6
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2018-12-02 10:00:00
Bátonyterenye VASK Pegazus-Andornaktálya II. 9:9
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2018-12-02 10:00:00
Karácsond-NKHSE SZERVA ASE Szécsény III. 0:18
Karácsond, Szent István út 40., 2018-12-02 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club Füzesabony SC II. 16:2
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2018-12-01 10:00:00
Mátraszelei ASE Hatvani Asztalitenisz SE 6:12
Mátraszele, Szabadság út 65., 2018-12-02 10:00:00
9. forduló
Füzesabony SC II. BADISZ VSE I. 2:16
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2018-12-09 11:00:00 
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Bátonyterenye VASK 10:08
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2018-12-08 10:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Karácsond-NKHSE 6:12
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2018-12-09 10:00:00 
Mátraszelei ASE Pegazus-Andornaktálya II. 6:10
Mátraszele, Szabadság út 65., 2018-12-09 10:00:00 
SZERVA ASE Szécsény III. Lőrinci Asztalitenisz Club 18:00
Szécsény, Magyar u. 15., 2018-12-08 10:00:00 
10. forduló
Füzesabony SC II. Bátonyterenye VASK 5:13
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-01-13 11:00:00 
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Pegazus-Andornaktálya II. 16:02
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2019-01-12 10:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Lőrinci Asztalitenisz Club 7:11
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2019-01-13 10:00:00 
Mátraszelei ASE Karácsond-NKHSE 2:16
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-01-13 10:00:00 
SZERVA ASE Szécsény III. BADISZ VSE I. 15:03
Szécsény, Magyar u. 15., 2019-01-12 10:00:00 
11. forduló
BADISZ VSE I. Hatvani Asztalitenisz SE 13:05
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-02-03 10:00:00 
Bátonyterenye VASK SZERVA ASE Szécsény III. 3:15
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2019-02-03 10:00:00 
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Füzesabony SC II. 16:02
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2019-02-02 10:00:00 
Lőrinci Asztalitenisz Club Mátraszelei ASE 16:02
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2019-02-02 10:00:00 
Pegazus-Andornaktálya II. Karácsond-NKHSE 10:08
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-02-03 10:00:00 
12. forduló
Füzesabony SC II. Pegazus-Andornaktálya II. 6:12
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-02-17 11:00:00 
Hatvani Asztalitenisz SE Bátonyterenye VASK 6:12
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2019-02-07 17:00:00 
Karácsond-NKHSE Lőrinci Asztalitenisz Club 3:15
Karácsond, Szent István út 40., 2019-02-17 10:00:00 
Mátraszelei ASE BADISZ VSE I. 1:17
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-02-17 10:00:00 
SZERVA ASE Szécsény III. Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 18:00
Szécsény, Magyar u. 15., 2019-02-16 10:00:00 
13. forduló
BADISZ VSE I. Karácsond-NKHSE 18:0
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-02-24 10:00:00
Bátonyterenye VASK Mátraszelei ASE 9:9
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2019-02-24 10:00:00
Füzesabony SC II. SZERVA ASE Szécsény III. 3:15
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-02-24 11:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Hatvani Asztalitenisz SE 18:0
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2019-02-23 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. Lőrinci Asztalitenisz Club 0:18
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-02-24 10:00:00
14. forduló
Hatvani Asztalitenisz SE Füzesabony SC II. 14:4
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2019-03-24 10:00:00
Karácsond-NKHSE Bátonyterenye VASK 10:8
Karácsond, Szent István út 40., 2019-03-24 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club BADISZ VSE I. 10:8
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2019-03-23 10:00:00
Mátraszelei ASE Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 7:11
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-03-24 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Pegazus-Andornaktálya II. 15:3
Szécsény, Magyar u. 15., 2019-03-23 10:00:00
15. forduló
Bátonyterenye VASK Lőrinci Asztalitenisz Club 5:13
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2019-03-31 10:00:00
Füzesabony SC II. Mátraszelei ASE 4:14
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-03-31 11:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület Karácsond-NKHSE 13:5
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2019-03-30 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. BADISZ VSE I. 6:12
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-03-31 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Hatvani Asztalitenisz SE 13:5
Szécsény, Magyar u. 15., 2019-03-30 10:00:00
16. forduló
BADISZ VSE I. Bátonyterenye VASK 11:7
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-04-14 10:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE Pegazus-Andornaktálya II. 8:10
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2019-04-14 10:00:00
Karácsond-NKHSE Füzesabony SC II. 15:3
Karácsond, Szent István út 40., 2019-04-14 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 7:11
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2019-04-13 10:00:00
Mátraszelei ASE SZERVA ASE Szécsény III. 6:12
Mátraszele, Szabadság út 65., 2019-04-14 10:00:00
17. forduló
Füzesabony SC II. Lőrinci Asztalitenisz Club 1:17
Füzesabony, Ifjúság út 17., 2019-05-05 11:00:00
Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület BADISZ VSE I. 7:11
Gyöngyöspata, Fő út 65., 2019-05-04 10:00:00
Hatvani Asztalitenisz SE Mátraszelei ASE 5:13
Hatvan, Rákóczi u. 4., 2019-05-05 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. Bátonyterenye VASK 12:6
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-05-05 10:00:00
SZERVA ASE Szécsény III. Karácsond-NKHSE 18:0
Szécsény, Magyar u. 15., 2019-05-04 10:00:00
18. forduló
BADISZ VSE I. Füzesabony SC II. 18:0
2660 Balassagyarmat, Dózsa Gy. u. 17., 2019-05-19 10:00:00
Bátonyterenye VASK Gyöngyöspatai Szabadidős Egyesület 8:10
Bátonyterenye, Jászai út 2., 2019-05-19 10:00:00
Karácsond-NKHSE Hatvani Asztalitenisz SE 11:7
Karácsond, Szent István út 40., 2019-05-19 10:00:00
Lőrinci Asztalitenisz Club SZERVA ASE Szécsény III. 3:15
Zagyvaszántó, Rákóczi út 27-29., 2019-05-18 10:00:00
Pegazus-Andornaktálya II. Mátraszelei ASE 8:10
Andornaktálya, Rákóczi u. 73., 2019-05-19 10:00:00