NB III. Észak-Magyarország 'B'

1. forduló
Füzesabonyi Sport Club Miskolci Egyetemi AFC 4:14
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2017-09-16 11:00:00 
Kömlő Sport Club Pataki Asztalitenisz SC 13:05
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2017-09-17 11:00:00 
Ózd II. Szerencs II. 8:10
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2017-09-16 11:00:00 
Pegazus-Andornaktálya X  
Tiszaújvárosi Sport Club X  
2. forduló
Miskolci Egyetemi AFC Pegazus-Andornaktálya  
Egyetemváros E/4., 2017-10-21 11:00:00
Ózd II. Pataki Asztalitenisz SC 13:05
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2017-09-23 11:00:00 
Szerencs II. Füzesabonyi Sport Club 6:12
Hunyadi Csarnok, 2017-09-24 13:00:00 
Kömlő Sport Club X  
Tiszaújvárosi Sport Club X  
3. forduló
Füzesabonyi Sport Club Ózd II. 12:06
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2017-09-30 11:00:00 
Pegazus-Andornaktálya Szerencs II. 15:03
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2017-10-01 10:00:00 
Tiszaújvárosi Sport Club Miskolci Egyetemi AFC 10:08
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2017-09-30 15:30:00 
Kömlő Sport Club X  
Pataki Asztalitenisz SC X  
4. forduló
Füzesabonyi Sport Club Pataki Asztalitenisz SC 15:03
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2017-10-14 11:00:00 
Miskolci Egyetemi AFC Kömlő Sport Club 12:06
Egyetemváros E/4., 2017-10-14 11:00:00 
Ózd II. Pegazus-Andornaktálya 5:13
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2017-10-14 11:00:00 
Szerencs II. Tiszaújvárosi Sport Club 8:10
Hunyadi Csarnok, 2017-10-15 13:00:00   
5. forduló
Kömlő Sport Club Szerencs II. 12:6
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2017-10-21 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya Füzesabonyi Sport Club 13:5
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2017-10-22 10:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Ózd II. 18:0
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2017-10-21 15:30:00
Miskolci Egyetemi AFC X  
Pataki Asztalitenisz SC X  
6. forduló
Füzesabonyi Sport Club Tiszaújvárosi Sport Club 5:13
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2017-10-28 11:00:00
Ózd II. Kömlő Sport Club 9:9
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2017-10-28 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya Pataki Asztalitenisz SC 18:0
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2017-10-29 10:00:00
Miskolci Egyetemi AFC X  
Szerencs II. X  
7. forduló
Kömlő Sport Club Füzesabonyi Sport Club 8:10
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2017-11-18 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Miskolci Egyetemi AFC 3:15
Vay Miklós isk., 2017-11-18 11:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Pegazus-Andornaktálya 10:8
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2017-11-18 15:30:00
Ózd II. X  
Szerencs II. X  
8. forduló
Pegazus-Andornaktálya Kömlő Sport Club 14:4
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2017-12-03 10:00:00
Szerencs II. Miskolci Egyetemi AFC 7:11
Hunyadi Csarnok, 2017-12-03 13:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Pataki Asztalitenisz SC 17:1
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2017-12-02 15:30:00
Füzesabonyi Sport Club X  
Ózd II. X  
9. forduló
Kömlő Sport Club Tiszaújvárosi Sport Club 2:16
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2017-12-10 11:00:00
Miskolci Egyetemi AFC Ózd II. 15:3
Egyetemváros E/4., 2017-12-09 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Szerencs II. 10:8
Vay Miklós isk., 2017-12-09 11:00:00
Füzesabonyi Sport Club X  
Pegazus-Andornaktálya X  
10. forduló
Miskolci Egyetemi AFC Füzesabonyi Sport Club 14:4
Egyetemváros E/4., 2018-01-15 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Kömlő Sport Club 6:12
Vay Miklós isk., 2018-01-15 11:00:00
Szerencs II. Ózd II. 13:5
Hunyadi Csarnok, 2018-01-15 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya X  
Tiszaújvárosi Sport Club X  
11. forduló
Füzesabonyi Sport Club Szerencs II. 7:11
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2018-02-10 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Ózd II. 11:7
Vay Miklós isk., 2018-02-10 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya Miskolci Egyetemi AFC 7:11
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2018-02-11 10:00:00
Kömlő Sport Club X  
Tiszaújvárosi Sport Club X  
12. forduló
Miskolci Egyetemi AFC Tiszaújvárosi Sport Club 7:11
Egyetemváros E/4., 2018-02-17 11:00:00
Ózd II. Füzesabonyi Sport Club 5:13
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2018-02-17 11:00:00
Szerencs II. Pegazus-Andornaktálya 7:11
Hunyadi Csarnok, 2018-02-18 13:00:00
Kömlő Sport Club X  
Pataki Asztalitenisz SC X  
13. forduló
Kömlő Sport Club Miskolci Egyetemi AFC 8:10
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2018-02-25 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Füzesabonyi Sport Club 7:11
Vay Miklós isk., 2018-02-24 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya Ózd II. 15:3
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2018-02-25 10:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Szerencs II. 10:8
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2018-02-24 15:30:00
14. forduló
Füzesabonyi Sport Club Pegazus-Andornaktálya 4:14
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2018-03-17 11:00:00
Ózd II. Tiszaújvárosi Sport Club 2:16
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2018-03-17 11:00:00
Szerencs II. Kömlő Sport Club 11:7
Hunyadi Csarnok, 2018-03-17 11:00:00
Miskolci Egyetemi AFC X  
Pataki Asztalitenisz SC X  
15. forduló
Kömlő Sport Club Ózd II. 14:4
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2018-04-15 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Pegazus-Andornaktálya 18:0
Vay Miklós isk., 2018-04-14 11:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Füzesabonyi Sport Club 15:3
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2018-04-14 15:30:00
Miskolci Egyetemi AFC X  
Szerencs II. X  
16. forduló
Füzesabonyi Sport Club Kömlő Sport Club 11:7
Ifjúság u. 17. Ált. Iskola, 2018-04-28 11:00:00
Miskolci Egyetemi AFC Pataki Asztalitenisz SC 18:0
Egyetemváros E/4., 2018-04-28 11:00:00
Pegazus-Andornaktálya Tiszaújvárosi Sport Club 10:8
Rákóczi u. 77. Ált. Iskola, 2018-04-29 10:00:00
Ózd II. X  
Szerencs II. X  
17. forduló
Kömlő Sport Club Pegazus-Andornaktálya 7:11
Fő u. 30. Ált. Iskola, 2018-05-13 11:00:00
Miskolci Egyetemi AFC Szerencs II. 11:7
Egyetemváros E/4., 2018-05-13 11:00:00
Pataki Asztalitenisz SC Tiszaújvárosi Sport Club 4:14
Vay Miklós isk., 2018-05-13 11:00:00
Füzesabonyi Sport Club X  
Ózd II. X  
18. forduló
Ózd II. Miskolci Egyetemi AFC 5:13
Árpád Vezér u. Ált. Iskola, 2018-05-19 11:00:00
Szerencs II. Pataki Asztalitenisz SC 14:4
Hunyadi Csarnok, 2018-05-20 13:00:00
Tiszaújvárosi Sport Club Kömlő Sport Club 15:3
TEleki Blanka u. 6. Sportközpont, 2018-05-19 15:30:00
Füzesabonyi Sport Club X  
Pegazus-Andornaktálya X