Heves megye I. osztály

1. forduló
Besenyőtelki SC Hatvani Szabó József SE 0:18
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-09-14 18:00:00 
Kömlő SC II. Visontai ASE II. 14:4
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2017-10-04 18:00:00
Mátra SE Füzesabonyi SC II. 0:18
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2017-09-14 17:30:00 
Pegazus Andornaktálya SE II. EVSI Pálosi AK IV. 18:0
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-09-22 17:00:00 
Pegazus Andornaktálya SE III. Hatvani ASE II. 0:18
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-09-17 14:00:00 
2. forduló
Besenyőtelki SC Visontai ASE II. 0:18
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-09-22 18:00:00 
EVSI Pálosi AK IV. Mátra SE 10:8
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2017-09-20 18:00:00
Füzesabonyi SC II. Kömlő SC II. 18:0
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-09-24 10:00:00 
Hatvani ASE II. Pegazus Andornaktálya SE II. 6:12
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-09-25 17:00:00 
Hatvani Szabó József SE Pegazus Andornaktálya SE III. 11:07
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2017-09-22 10:00:00 
3. forduló
Kömlő SC II. EVSI Pálosi AK IV. 5:13
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2017-10-01 10:00:00
Mátra SE Hatvani ASE II. 12:06
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2017-09-28 17:30:00 
Pegazus Andornaktálya SE II. Hatvani Szabó József SE 11:7
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-09-29 17:30:00
Pegazus Andornaktálya SE III. Besenyőtelki SC 10:8
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-10-01 14:00:00
Visontai ASE II. Füzesabonyi SC II. 1:17
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2017-10-01 14:00:00
4. forduló
Besenyőtelki SC Pegazus Andornaktálya SE II. 7:11
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-10-13 18:00:00
EVSI Pálosi AK IV. Füzesabonyi SC II. 8:10
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2017-10-11 18:00:00
Hatvani ASE II. Kömlő SC II. 9:9
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-10-14 10:00:00
Hatvani Szabó József SE Mátra SE 9:9
Széchenyi István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2017-10-15 10:00:00
Pegazus Andornaktálya SE III. Visontai ASE II. 7:11
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-10-15 14:00:00
5. forduló
Füzesabonyi SC II. Hatvani ASE II. 9:9
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-12-31 00:00:00
Kömlő SC II. Hatvani Szabó József SE 9:9
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2017-12-31 00:00:00
Mátra SE Besenyőtelki SC 11:7
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2017-12-31 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE II. Pegazus Andornaktálya SE III. 12:6
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-12-31 00:00:00
Visontai ASE II. EVSI Pálosi AK IV. 15:3
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2017-12-31 00:00:00
6. forduló
Besenyőtelki SC Kömlő SC II. 9:9
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-10-27 18:00:00
Hatvani ASE II. EVSI Pálosi AK IV. 3:15
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-10-28 10:00:00
Hatvani Szabó József SE Füzesabonyi SC II. 0:18
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2017-10-29 10:00:00 
Pegazus Andornaktálya SE II. Visontai ASE II. 12:6
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-11-08 18:00:00
Pegazus Andornaktálya SE III. Mátra SE 8:10
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-10-29 14:00:00
7. forduló
EVSI Pálosi AK IV. Hatvani Szabó József SE 14:4
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2017-11-15 18:00:00
Füzesabonyi SC II. Besenyőtelki SC 11:7
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-11-19 10:00:00
Kömlő SC II. Pegazus Andornaktálya SE III. 11:7
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2017-11-19 10:00:00
Mátra SE Pegazus Andornaktálya SE II. 6:12
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2017-11-16 17:30:00
Visontai ASE II. Hatvani ASE II. 12:6
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2017-11-19 14:00:00
8. forduló
Besenyőtelki SC EVSI Pálosi AK IV. 10:8
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2017-12-31 00:00:00
Hatvani Szabó József SE Hatvani ASE II. 12:6
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2017-12-31 00:00:00
Mátra SE Visontai ASE II. 12:6
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2017-12-31 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE II. Kömlő SC II. 15:3
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-12-31 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE III. Füzesabonyi SC II. 10:8
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2017-12-31 00:00:00
9. forduló
EVSI Pálosi AK IV. Pegazus Andornaktálya SE III. 11:07
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2017-12-06 18:00:00 
Füzesabonyi SC II. Pegazus Andornaktálya SE II. 10:08
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2017-12-10 10:00:00 
Hatvani ASE II. Besenyőtelki SC 10:08
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2017-12-18 18:00:00 
Kömlő SC II. Mátra SE 9:09
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2017-12-10 10:00:00 
Visontai ASE II. Hatvani Szabó József SE 12:06
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2017-12-10 14:00:00 
10. forduló
EVSI Pálosi AK IV. Pegazus Andornaktálya SE II. 12:6
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2018-06-30 
Füzesabonyi SC II. Mátra SE 14:4
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2018-06-30 
Hatvani ASE II. Pegazus Andornaktálya SE III. 6:12
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2018-06-30 
Hatvani Szabó József SE Besenyőtelki SC 7:11
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2018-06-30 
Visontai ASE II. Kömlő SC II. 13:5
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2018-06-30 00:00:00
11. forduló
Kömlő SC II. Füzesabonyi SC II. 0:18
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2018-06-30 
Mátra SE EVSI Pálosi AK IV. 16:0
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2018-06-30 
Pegazus Andornaktálya SE II. Hatvani ASE II. 11:7
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 
Pegazus Andornaktálya SE III. Hatvani Szabó József SE 11:7
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 
Visontai ASE II. Besenyőtelki SC 8:10
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2018-06-30 00:00:00
12. forduló
Besenyőtelki SC Pegazus Andornaktálya SE III. 18:0
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2018-06-30 
EVSI Pálosi AK IV. Kömlő SC II. 6:12
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2018-06-30 
Füzesabonyi SC II. Visontai ASE II.  
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2018-06-30 
Hatvani ASE II. Mátra SE 7:11
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2018-06-30 
Hatvani Szabó József SE Pegazus Andornaktálya SE II. 5:13
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2018-06-30 
13. forduló
Füzesabonyi SC II. EVSI Pálosi AK IV. 10:8
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2018-06-30 
Kömlő SC II. Hatvani ASE II.  
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2018-06-30 
Mátra SE Hatvani Szabó József SE 12:6
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2018-06-30 
Pegazus Andornaktálya SE II. Besenyőtelki SC 15:3
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 
Visontai ASE II. Pegazus Andornaktálya SE III. 11:7
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2018-06-30 00:00:00
14. forduló
Besenyőtelki SC Mátra SE 9:9
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2018-06-30 
EVSI Pálosi AK IV. Visontai ASE II. 7:11
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2018-06-30 
Hatvani ASE II. Füzesabonyi SC II. 4:14
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2018-06-30 
Hatvani Szabó József SE Kömlő SC II. 8:10
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2018-06-30 
Pegazus Andornaktálya SE III. Pegazus Andornaktálya SE II. 5:13
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 
15. forduló
EVSI Pálosi AK IV. Hatvani ASE II. 12:6
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2018-06-30 00:00:00
Füzesabonyi SC II. Hatvani Szabó József SE 15:3
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2018-06-30 00:00:00
Kömlő SC II. Besenyőtelki SC 0:18
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2018-06-30 00:00:00
Mátra SE Pegazus Andornaktálya SE III. 9:9
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2018-06-30 00:00:00
Visontai ASE II. Pegazus Andornaktálya SE II. 6:12
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2018-06-30 00:00:00
16. forduló
Besenyőtelki SC Füzesabonyi SC II. 1:17
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2018-06-30 00:00:00
Hatvani ASE II. Visontai ASE II. 4:14
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2018-06-30 00:00:00
Hatvani Szabó József SE EVSI Pálosi AK IV. 6:12
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2018-06-30 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE II. Mátra SE 11:7
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE III. Kömlő SC II. 6:12
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 00:00:00
17. forduló
EVSI Pálosi AK IV. Besenyőtelki SC 13:5
Ruttkay Vilmos Asztalitenisz terem 3300, Eger, Bem tábornok út 3., 2018-06-30 00:00:00
Füzesabonyi SC II. Pegazus Andornaktálya SE III. 15:3
Remenyik Zsigmond Középiskola 3390 Füzesabony Ifjúság út 17., 2018-06-30 00:00:00
Hatvani ASE II. Hatvani Szabó József SE 12:6
Újhatvani Római Katolikus Ált. Iskola 3000 Hatvan, Rákóczi út 4., 2018-06-30 00:00:00
Kömlő SC II. Pegazus Andornaktálya SE II. 2:16
Általános Iskola 3372 Kömlő Fő út 22., 2018-06-30 00:00:00
Visontai ASE II. Mátra SE 6:12
3271 Visonta, Kossuth tér 10., 2018-06-30 00:00:00
18. forduló
Besenyőtelki SC Hatvani ASE II.  
Általános Iskola 3373 Besenyőtelek, Fő út 108., 2018-06-30 00:00:00
Hatvani Szabó József SE Visontai ASE II. 8:10
Szent István Ált. Iskola 3000 Hatvan Bajcsy-Zs. út 8., 2018-06-30 00:00:00
Mátra SE Kömlő SC II. 10:8
Károly Róbert Szakképző Iskola Sportotthona 3200 Gyöngyös, Kodály Z. u. 6., 2018-06-30 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE II. Füzesabonyi SC II. 10:8
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 00:00:00
Pegazus Andornaktálya SE III. EVSI Pálosi AK IV. 9:9
Hunyadi Mátyás Ált. Iskola 3399 Andornaktálya, II. Rákóczi u 76., 2018-06-30 00:00:00